Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nagyon fontos.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már nyár óta tetszik. A tesóm haverja. Ez már így alapból gáz. Többször találkoztunk, beszéltünk, persze nem kettesbe, hanem mikor itt volt tesómnál, vagy buliba. Most is egy buliba voltunk szilveszterkor. Sokat szemeztünk. Voltak máskor, más jelek, szóval szerintem nem vagyok közömbös számára. De talán tesóm miatt is nem mer kezdeményezni. Én meg nem vagyok olyan, hogy én keressem/írjak rá/hívjam el, de nagyon tetszik. Mit tudnék tenni? 16/L
2013. jan. 1. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha valóban nem kezdeményeznél akk nagyon semmit...csak várj hátha..---vagy kezdeményezz/beszéld meg vele amit érzel:)
2013. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes vele. Próbálj kicsit te is kezdeményezni írj rá csináljatok közös programokat. Ha szeretnél valamit te is tegyél valamit.
2013. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!