Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet érett gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet érett gondolkodású 26 feletti férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nekem az internet nem jött be, és csendes, visszahúzódó vagyok. Nem járok el szórakozni, csak barátokkal. Tudom kellene, de azon túl, hogy sose voltam bulizós, most meg már nem arra vágyom, nincs is rá lehetőségem, hogy kimozduljak. Akkor hol?
2013. jan. 1. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ott, ahol szeretnek lenni.
2013. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én az vagyok. De ne vedd ajálkozásnak!
2013. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nalam. Irj!

30F

2013. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:
Te mit értesz érett alatt?
2013. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudjon felelősséget vállalni, legyen céltudatos és ne az évei száma miatt legyen felnőtt.
2013. jan. 2. 10:38
 6/11 ASOT ***** válasza:
azt hittem gyerek meg házasság...mert pölö gyereket tudatlanul céltudatosság nélkül is össze lehet hozni
2013. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, még nem akarok gyereket, meg házasságot, attól, hogy így jellemeztem magam, ezer más dolog van az életben, majd ha találok valakit akivel mindketten akarjuk.
2013. jan. 2. 10:51
 8/11 ASOT ***** válasza:

akkor jól gondolkodsz ez jó! :)


csak tudod sokaknak az számít céltudatosnak ha már meg akar állapodni az ember meg gyerek meg család....


Lényeg h tudja azt hogy mit akar, legyen határozott, és 2 lábbal álljon a földön.

Szerintem ha valaki mondjuk dolgozik és azt rendesen elvégzi azon kívül ne legyen mulya, és legyen képben a mindennapokkal, de ha nagyjából ezek és hasonlók megvannak akkor utána már szerintem jöhet a lazaság.


Azt meg te is tudod, hogy olyat találni aki nem csak arra jó, azt ritkán sikerül elsőre kifogni addig lehet h az ember túl van vagy 10-15 ismerkedésen....

2013. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy egy férfi még mielőtt bármi is lett volna köztünk már kijelentette, hogy házasságot akar és már gyereket is minél előbb. Ez engem inkább elijesztett, mint vonzott, mert az ilyen nem társat keres, hanem csak egy eszközt. Köszönöm a válaszokat. De még mindig nem tudom, hol ismerkedjek.
2013. jan. 2. 11:48
 10/11 A kérdező kommentje:
"hasonlók megvannak akkor utána már szerintem jöhet a lazaság" ezt hogy érted?
2013. jan. 2. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!