Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valami tippeket ehhez a...

Van valami tippeket ehhez a ruhához? Probléma lennt.

Figyelt kérdés

Van egy ilyen fekete minim: [link]

Az a gondom vele, hogy ahogy megyek, 1 méterenként kell lehúznom az alját, mert folyamatosan csúszik fel. Így viszont nem tudom hordani, mert a két kezem állandóan a ruha alján, 2 oldalt van. (jobb kezem a jobb oldalán, bal kezem a bal oldalán és fogom a ruhát, illetve húzom le, ami nagyon hülyén néz ki utcán.)

Lehet ezzel valamit csinálni?Én vagyok béna, vagy minden ilyen szűk, miniruha ennyire macerás?

Mit csináljak vele?


2012. jún. 20. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy ruhám, amivel hasonlóak a problémák, nekem az nyújtott segítséget, hogy olyan franciabugyit vettem fel hozzá, aminek a fenékrészén nyomott minta van (hello kitty-s, valami iszonyatosan erotikus és nőies - nem), és azon valahogy megtapad a ruha anyaga vagy nem tudom, és nem csúszik fel. :D
2012. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!