Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy alakítsam a dolgokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakítsam a dolgokat, hogy semmiképp se kössek ki az ágyában? (lent)

Figyelt kérdés

Holnap megyek randizni egy sráccal,akivel neten ismerkedtem meg. Normálisnak tűnik,ő is komoly kapcsolatot keres,mint én.Egyértelmű,hogy tetszünk egymásnak és nagyon egy húron pendülünk. Azt terveztük,hogy először várost nézünk (nemrég költöztem ebbe a városba és még nem ismerem),aztán felmegyünk hozzá megnézni egy filmet. Igazából ez mind jól hangzik,várom is,de nem akarom azzal elszúrni az egészet,hogy lefekszem vele.Csak sajnos néha olyan gyenge tudok lenni,főleg,ha már rég volt kapcsolatom és kedvesek velem...De hát ezt azt hiszem,nem kell magyaráznom! Szóval ez lesz a 4. randink és én már mondtam neki,hogy vele semmit nem akarok elsietni a szexet sem.Látszólag,megértett,elfogatta,de félek,hogy ha úgy alakul a dolog,akkor nem az eszem fog győzni.

Hogy tudnám a botlást kivédeni? Tanácsot várnék!



2013. jan. 3. 08:50
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam,hogy csók már volt. Ő 27 én 25 éves vagyok.
2013. jan. 3. 08:51
 2/36 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha ez már a 4. randi, akkor viszont időszerű lenne a szex is. Eléggé elhúztad már így is!
2013. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Azért ennyi idösen és a 4. randin egy minipicit már csak engedhetnél neki...nem godndolod???? :P
2013. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Azt gondolom,hogy nem feltétlen kell rögtön valaki ágyába kikötni. Ha valakit igazán érdeklek,akkor tud várni még kicsit. Szerintem 3 randi még nem kapcsolat én meg nem akarom magam ilyen könnyen adni. Szerintem a csók eddig bőven elég volt és a szex nálam sokkal több,mint amit alapból magába foglal ez az egész. Csak azzal akarok együtt lenni,aki "megérdemli" akit igazán közel tudok magamhoz engedni. Sajnos vagy nem sajnos,nálam ezek a dolgok nem úgy működnek,mint az átlagnál...
2013. jan. 3. 08:57
 5/36 anonim ***** válasza:
87%
Nem kicsit ellentmondasz önamgadnak...Itt a kommentben adod a szüz kislányt, miközben a kérdésben leírod, hogy néha azért könnyen adod magadat....most akkor mi van???!!!
2013. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Igen,előfordult az,hogy azt gondoltam,majd az épp aktuális jelölt más lesz,mert jól színészkedett,de nem akart igazából semmi komolyat. Ezért is nem akarok most lefeküdni a sráccal,mert még korai lenne.

Mondjuk tanácsot még senki nem adott,szóval megköszönném,ha valaki érdemben is tudna válaszolni :)!

2013. jan. 3. 09:02
 7/36 anonim ***** válasza:

Akkor húzd még egy kicsit az agyát, hátha közben felcsavarodik egy fára a szexhiány miatt!

Amúgy meg nem tudom mit görcsölsz ezen. Megmondod neki ha közeledik, hogy még ne, mert korai(!). Bár, ne csodálkozz, ha ezek után nem nagyon fog keresni...

2013. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Hát ha nem keres,akkor jobb is,ha nem fekszem le vele :)!

(tipikus pasi észjárás)

2013. jan. 3. 09:07
 9/36 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj, de ha neked is jól esne a sex, akkor miért ellenkezel ennyire. Azt mondod, nem akarod elszúrni, de ha a pasi ugyanolyan komolyan gondolja a kapcsolatot mint te, akkor ezzel nem tudod elszúrni. Ha meg ezzel szúrnád el, akkor szex nélül se számíthatsz semmi komolyra, mert a pasi csak erre ment.
2013. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Ha már felmész a lakására, te is kúrni akarsz, kár tagadni. Mindenki tudja, mit jelent a "filmezés". Ne legyél már ennyire álszent.
2013. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!