Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha agy pasi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha agy pasi azt mondja, hogy pl. : szép vagy, jól nézel ki, vagy jó a hajad, szóval bókol valahogy, akkor arra mit kellene válaszolni?

Figyelt kérdés
Azt hogy köszi, te is szép vagy? Azért ez elég röhejesen hangzana. Vagy csak annyit, hogy köszi? Ez meg olyan egoista, nem? Mit kéne erre mondani?

2013. jan. 3. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
kösz
2013. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ohhh köszi
2013. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

köszönöm, nagyon kedves vagy.

:D vmi ilyemit..

2013. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tipikus a ''nemis''de inkább csak köszit mondj sztem:)
2013. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Köszi." Bőven elég.
2013. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálam meg mindig megkérdezi a bókok után, hogy sokan mondanak ilyet neked ugye? biztos sokan.


én meg arra nem tudom mit válaszoljak.

a bókokra annyit szoktam: tényleg :) és örülök mint majom a farkának és rá mondja igen, tényleg :)

2013. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen drágám, megyek szopni!!

én valami ilyen választ óhajtanék hallani

2013. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

en ugy vagyok vele hogy nemtol fuggetlenul egy bokra a legjobb valasz a 'koszonom' egy kedves kis mosoly kisereteben.

Ha viszont-bokolsz az munek hangzik, akkor is ha komolyan gondolod, ha elvicceled azzal semmibe veszed a masik faradozasait, ha elutasitod, nem esik jol.Tehat: koszonom!;)



Nemreg egy lany megdicserte a szememet, bar jol esett kicsit frusztralt is mert neki gyonyoru szemei vannak.Akkor es ott megkoszontem a bokot, majd egy masik alkalommal azt mondam neki: 'Nem azert mondom mert te is mondtad, de tenyleg gyonyoru szemeid vannak.' Ugy elpirult, azt se tudta hova bujjon (es nagyon aranyos volt:). De ha akkor es ott azt mondom, koszi neked is, valoszinu hogy zero lett volna a hatas, legfeljebb elkonyveli magaban hogy o is szimpatikus nekem.

Bocs ha kicsit hoszu lett, remelem segit.

30F

2013. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!