Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti benne lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti benne lennétek?

Figyelt kérdés

Egy buliban kavartam egy sráccal, smároltunk, megujjazott, de semmi több nem történt. A fiú most el akar vinni randira és a folytatást rám bízza, ő nagyon szeretne lefeküdni velem.

Ti benne lennétek?

Légyszi nemet és kort is írjatok!

Én 15 vagyok a srác pedig 17.



2013. jan. 3. 23:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

korai-korai-korai



úgy az egész, korai vagy a szexhez nem vagy érett mivel ilyen kérdéseket teszel föl, aztán pedig ha még is lefekszel a fiúval jössz sírni az oldalra hogy te többet akarsz!

15éves vagy, nem vagy szűz és buliban ujjazgatnak! Édesanyád tudja ezt?? Nem mondok többet, kérdezd meg őt hogy feküdj-e le vele, ja és kérj tőle óvszerre pénzt is mert nem szeretnék nektek gyereket!


Felelőtlen kamaszok!

2013. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 okoska31 ***** válasza:
100%

fiatal vagy hozzá.


teszek egy próbát.


koreai, koreai, koreai...:)

2013. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem vagy szűz nem kell első füttyszóra egy fiú ágyába bepattanni :) De mondtam már. Ha tényleg csak szexet akarsz akkor tessék csak
2013. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Gyakori Ferenc ***** válasza:
100%
15 évesen, buliban egy kis smaci, egy kis ujjazás? KHM riKHMbanc KHM ... Szerintem ez tök normális, simán feküdj le vele. Báááár, kérd meg még 1-2 haverját, hogy egyszerre többen dolgozhassanak rajtad. Úgy az igazi, higyj nekem. Fiatal vagy, élni kell ! ! !
2013. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Hová fajul ez a világ? 15 éves lányokat ujjaznak a diszkóban? Én vagyok a konzervatív, vagy ez tényleg nem normális.

26 éves vagyok, de amikor én voltam 15 éves ennyi idősen be se mehettél a diszkóba... Istenem.

én is azt mondom, hogy

KORAI KORAI KORAI

2013. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Benne lennék-e? Ilyen könnyen kapható lányra nekem nem lenne szükségem...
2013. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Enjoy your aids...
2013. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ne legyél már idióta. Szerinted mi a francra kellesz neki?

2013. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Sajnos elkorcsult a mai fiatalság. Ő még jó is a 15 évével. Ma a fiatalok kb 80%-a már 12 évesen nem szűz.
2013. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

De ki tudja hány évesen vesztette el...

komolyan én 16 évesen csokoloztam először :D Nem adtam könnyen magam az biztos :))

18 évesen vesztettem el azzal az emberrel, akivel még mindig együtt vagyok több, mint egy éve :)

2013. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!