Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti benne lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti benne lennétek?

Figyelt kérdés

Egy buliban kavartam egy sráccal, smároltunk, megujjazott, de semmi több nem történt. A fiú most el akar vinni randira és a folytatást rám bízza, ő nagyon szeretne lefeküdni velem.

Ti benne lennétek?

Légyszi nemet és kort is írjatok!

Én 15 vagyok a srác pedig 17.



2013. jan. 3. 23:08
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

mennj bele, ez csak szex.. :D

élvezd ki

2013. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok nem rég lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak, nagyon szerettem a fiút, ő is engem azért adtam oda neki a szüzességem..
2013. jan. 3. 23:40
 23/31 anonim ***** válasza:
De miért kell már 14 évesen kapcsolat én ezt nem értem. Most ez nem ellened szól kérdező de ez érdekel. Ma már tényleg csak az számít a fiataloknak hogy minél hamarabb elveszítsék a szüzességüket mert az már ciki ha valaki 15 évesen szűz?
2013. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
15 évesen hagyod magad megujjazni egy buliban? ribanc :)
2013. jan. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

23!

Én sem értem.14 évesen még mozizni meg fagyizni jártunk a barátnőkkel:) A fiúk meg még "fúúúj"-ok voltak :D

Talán 17 évesen kezdtek először érdekelni a pasik :D

Kérdező!Valóban túl koreai!

2013. jan. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Ri-ri-ri-ri-rriririrbaaaaanc:DD Fájt ezt elolvasni :'D Rögtön hagytad magad megujjazni? Ősi nagy hiba, ugyan már. Vagy annyira naív, hogy azt hiszed többet akar tőled? 17 éves csak kell neki egy dugópartner, aztán ejt. Beszarok, ha még olyat is beadott, hogy dugjunk és utána összejövünk. Nyisd ki a szemed!
2013. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
bocs az előzőhöz 21 F
2013. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 PONYlow válasza:
Fogalmam sincs :S szerintem Mozart sokkal jobb mint Beethoven... de a franc tudja
2013. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Nincs ebben semmi elítélnivaló.:) Ha csak alkalmikapcsolatra vágysz, nyugodtan (persze védekezve) De ha többre akkor annak nincs sok esélye.
2013. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
csak nyugodtan :d dugj egy jo nagyot :D
2013. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!