Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, de sajnos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, de sajnos az egyik volt barátom mindig bekavar. :S Mindig elkezd úgy viselkedni mint aki féltékeny pedig ő nem féltékeny típus. Mindig számon kér ha olyan dolog van. Most ő féltékeny? Csak mert néha tagadja és ez megy hónapok óta.

Figyelt kérdés
Tegnap volt a ballagás és találkoztam a volt barátommal aki még mindig hajt rám. Aztán bementem a suliba és nem látott meg az ex párom csak sajnos az osztálytársaimmal volt és nekem ott kellett gyülekeznem..:S Aztán direkt rá sem néztem az exemre és hozzá se szóltam erre ő elkezdett megint nyomulni aztán az elött meg egyfolytába terjeszgetni meg hívogatott hajnalba is meg voltak húzásai.. Tegnap a barátom Perkátán volt és megtudta, hogy a volt pasim nyomult és mikor felhivott telefonon kérdezösködött hogy én mért beszélek vele, mit akarok tőle és hogy a volt pasim is mit akar, leálltam-e vele beszélgetni meg hogy megveri ha találkozik vele.. Most mit tegyek, hogy ne foglalkozzon vele?? Nem akarok veszekedést ebből mert nem érdekel a volt pasim de sajnos a jelenlegi barátomat érdekli és most kicsit beszélgetni szeretne a másik volt barátommal.
2009. jún. 13. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

azért féltékenykedik mert szeret és nem akarja hogy más hímekket beszélgess...azon csodálkoznék ha nem féltékenykedne

az exedet meg kapard le magadról mert neki is nehéz neked az lesz és a pasidnak is szar lesz...

egyszóval állítsad le az exedet:)

2009. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam leállítani, de nem ment. Már a bátyáim is kapták el de ez sem segített. Ha meg a barátom össze fút vele tuti kárt fog tenni a volt barátomba. A volt barátom 17 éves a jelenlegi 21 és nem szereti ha mások kibeszélnek vagy rólam pletykálnak.. Ő meg minden áron találkozni akar vele és azt mondta csak szóljon be megveri
2009. jún. 13. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a pasid (amostani) megveri az exedet ugye tudod h beperelhetik? ugyanis kiskorút vert meg...és ehez mégcsak joga sincsen...mond meg a pasidnak, hogy mostmár elég lesz...mond meg, hogy tudod, hogy aggódik érted de evvel csak a kapcsolatot zúzza szét és nem az exed fejét...

sürgősen álljon le...bajt szimatolok... nem vészmadár szeretnék lenni

az exednek meg mond meg hogy ő is álljon le mert te már nem szereted (reméljük) hogy lefog állni...

2009. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát igen
2009. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már beszélt a volt barátommal hogy leállitsa csak hát a hülye gyerek még kötekedett és holnap fogja betölteni a 18-at az exem mivel Június 14.-ei..:S Sajnos. Meg veréssel nem old meg semmi. Nem tudom mit tegyek, hogy ne legyen semmi kavarás és veszekedés. Próbáltam mindegyikkel beszélni, de az exem vissza akar kapni azt mondja hogy ő jobb mint a modtani barátom meg, hogy mostmár megváltozott nem fog megcsalni se csajozni se semmi.. a Mostani barátommal meg hónapok óta tök jól megvagyunk mindenhová szinte együtt megyünk és egyszer vesztem vele össze akkor is a volt barátom miatt. Nem értem mért nem érti meg hogy nekem a mostani barátom kell. Hogy hitessem el neki?? Eddig nem is érdekelt a dolog de a barátomat már idegesiti és félek hogy ebből nagyobb baj lesz.
2009. jún. 13. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!