Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy apró szájrapuszival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy apró szájrapuszival érzékeltethetném hogy tetszik? ( lent)

Figyelt kérdés
van egy lány aki bejön már vagy fél éve.Mindig is féltem bevallani neki hogy tetszik mert féltem hogy az kihat a barátságunkra.Van ennél enyhébb fokozat is? Ő 16 én 15

2013. jan. 5. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ja arcra..az enyhébb de ha csak ugy lekapod akk azt rossznéven is veheti szval szerintem inkább hivd el elöször valahova:P sok sikert:P
2013. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem rögtön meg is csókolhatod rendesen nekem ebből nem volt mèg problémám
2013. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. esnek üzenem hogy már találkoztam vele :)
2013. jan. 5. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
jó ötlet D:
2013. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan köztetek a kémia nyugodtan csókold meg, de írtad, hogy barátok vagytok, szóval ismerned kell annyira, hogy tudd a reakcióját. Hogyan reagálna ha megcsókolná valaki olyan akit ő nem szeret viszont? Meg is kérdezheted tőle és megtudod a reakciójából, hogy mennyire kapná fel egy ilyen helyzetben a vizet. :)
2013. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen és igen! Just do it!
2013. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Slap in 3...2...1...csatt XD
2013. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!