Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány év lehet a maximum a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év lehet a maximum a korkülönbség egy fiú és egy lány között? Többi lent.

Figyelt kérdés
Találtam egy lányt akit szeretnék elhívni elég okos,intelligens és nem az a gyerekes típus. Én többnek néztem de kiderült 16 éves, Én 20 éves lettem most. Most dilemmában vagyok hogy így érdemes-e elhívni. Mert így öregnek érzem magam hozzá képest, de még szinte én is most végeztem középsulin.. de már csak felnőtt vagyok.. :) Nektek erről mi a véleményetek? Ti mit tennétek?

2013. jan. 6. 14:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
azt egyszeruen elkell engedni a fuled mellett:) es nem figyelmebe venni,mert mindekni csak masban keresi a hibat,nem magaban:) nem tudják magukat massal lefoglalni es szurja a szemuket hogy masok boldogok,ezert ez az irigyseg ami nem haggya oket nyugodni,es akkor csak piszkalkodnak,,,ja es megvalami,, ha valaki annyira hibat akar talalni , akkor lehet akar husz eves is a csaj mind te, akkor is talalni fognak valamit. aki keres az mindig talal:) ugyhogy egyszeruen ezt ugy kell venni, hoigy 2fulunk van. egyiken be, masikon ki:) en faluban lakok, eltudod kepzelni hogy it mimegy? már nem friss a kapcsolatunk,de megis vannak egy par rossz akaronk,akik allandoan csak a hamis pletykakot terjesztik rolunk:) de mi csak jot nevetunk rajta, mert hát kit erdekel mas mit mond? mi tudjuk az igazat es nem erdekel semmisem:)
2013. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ritka jó látásod van az emberekhez és ez tényleg ritka.Jó hogy vannak még ilyen emberkék:) El tudom képzelni milyen falun ill. tudom is. Mindenki előbb és jobban tud mindent ismerem :D
2013. jan. 6. 15:10
 13/17 anonim ***** válasza:
ó koszonom:-)) úgyhogy mindent bele szépen hivd el randira, érezzétek jol magatokat, es sok sikert kivanok:) teljesuljon minden amit szeretnél!:) és a kornyek osszes emeret aki megszól lepje el a zold irigység, és idegesség, hogy akkor is boldogok lesztek egyutt,hogyha a hatatok mogott beszelnek! Hajrá!:)
2013. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Úgy legyen ahogy mondod! :) Köszönöm!:)
2013. jan. 6. 15:23
 15/17 anonim válasza:
Szerintem ne agódj a korkülömbség miatt.Az én barátom 7 évvel idősebb nállam.Én most 18 vagyok. egy éve vagyunk együtt.Amikor összejöttünk mindketőnknek kicsit kellemetlen volt amikor megkérdezte valaki hány éves vagyok...de határozottan mondhatom hogy csak nekünk voltez a dolog kellemetlen.Mindenki teljes mértékben elfogadta a kapcsolatunkat. A köztünk lévő barátság és szerelem elégg bizonyíték volt nekünk és másoknak is arra hogy áhidalja a korkülömbségi problémát..Hozzáteszem irigyeink többen voltak mnt ellenzőink.ha tetszik a lány ez a cskélyke korkülönbség ne tartson vissza. Valami nagyon jó is lehet ebből ha megpróbálod.Ha meg nem előfordulhat hogy kis idő mulva a fejed vered a falba amiért megsem próbáltad.
2013. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 nimloth válasza:
Ennyi idős korban szerintem még sok, ha ő is végez, akkor megfelelő lesz.
2013. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kutyus70 ***** válasza:

Na jó... valaki fölöttem írta ezt a Hugh Heffnert. :D Szerintem az azért már durva, 82éves-22éves. XD :D Besz@rás! :D Ha valaki el hiszi, hogy az a csaj szerelmes a papába, akkor... nem tudom mit mondjak, hogy ne bántsam meg az illetőt. :) Az öreg full milliárdos, és a csaj tuti imádja őt (az utolsó dollárjáig :P )

De most komolyra fordítva. A realitás határain belül szerintem lehetnek elég nagy korkülönbségek. Pasi vagyok, most 42 éves. És emlékezem, hogy 26 évesen volt az életembe egy 41 éves nő, akibe fülig szerelmes voltam, és ő is belém. (nem pusztán alkalmi szex volt köztünk!) Hát ez egy ilyen dolog volt, és működött szépen, normálisan, boldogok voltunk. Aztán sok ébbel később, amikor 40 voltam, (2 évvel ezelőtt) volt egy 28 éves lány az életemben. Ez sem pusztán szex kapcsolat volt, hanem kölcsönös szerelem. Igaz, nem vagyunk együt már (sajnos), de működött. Tehát szerintem vannak ilyen dolgok az életben, néha olyan dolog fogja meg az embert a másikban, ami új, ami valami csodálatos és szép, és szerintem ezek mellett a dolgok mellett nem szabad csak úgy elsétálni csak azért mert mások azt mondják "ez nem normális". Egyáltalán mi az a "normális"? Na mindegy... ez hosszú lehetne most, de a lényeg az, hogy szerintem nem számít a korkülönbség. Oké, azért ne 22 és 82 évesek legyenek, és nem is az évek száma miatt írom ezt, hanem mert nem tudom elhinni, hogy egy élete tavaszát élő finon csajszi szerelmes egy kiszáradt, ráncos bácsiba. :D De amúgy akár 20-30 év is lehet egy nő és egy férfi közt úgy, hogy még tudnak vonzódni egymáshoz, sőt, szerelmesek is lenni. ;)

2013. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!