Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha együtt aludtam egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt aludtam egy fiúval de ő nem lépett semmit, akkor nincs esélyem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd bővebben egy kicsit, mert ennyiből nem lehet ítéletet mondani.
2013. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
lehet, hogy csak be volt tojva, azért nem mert lépni
2013. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva volt: nálam aludt a csaj, léptem volna... azóta nincs esélyem. :D :D Így ne vonjuk le ebből semmit. A következő alkalom nálatok eldönti.
2013. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szilveszterkor egy helyen buliztunk és valahogy közbe megbeszéltük hogy nálam alszik.Én örültem neki,mert nekem tetszik a fiú,viszont az alvás tényleg csak alvás lett.(igaz egy ágyban)
2013. jan. 6. 22:29
 5/13 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy nem rohant le rögtön. ez nem jelent semmit, lehet, hogy van esélyed, lehet, hogy nincs.
2013. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szilveszter után én is együtt aludtam egy csajjal (már régebben) és nem volt semmi csak aludtunk egy ágyban :O Nagy dolog...


Utána valamiért jobban bíztunk már egymásban. Pár hónap múlva alakultak ki komolyabb dolgok. Nem akartam az első adandó alkalommal megmászni, mert nem voltam benne biztos, hogy ő is akarja és igazából abban sem voltam biztos, hogy én akarom-e, mert nem szerettem volna egy éjszakás kalandot. Azóta persze komolyabb lett a kapcsolat. (aztán szakítottunk de az most nem lényeg, ennek semmi köze nincs hozzá)

2013. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy mi volt köztetek eddig, ha mondhatni ez volt a kezdés akkor örülj neki hogy nem rohant le, mert egy rendes fiú és majd szépen alakulni fog adolog, de ha már sokat 'lógtatok' együtt és így most semmi, akkor én még egyszer adnék neki egy lehetőséget hogy valamit mutasson de amúgy meg ez nem jött össze. :=
2013. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Thom12 ***** válasza:

Alvás lett megbeszélve, nem szex?

Korrekt volt betartotta!

Lépj te és lesz más is ne agódj!

2013. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rendes tőle, hogy nem támadott le, főleg ha nem olyan mély még a viszonyotok.
2013. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg ha bepróbálkozott volna akkor olyan kérdést írtál volna ki e helyett hogy "letámadott az a mocskos állat, hogy tudnám levakarni magamról?" tehát a srác igen jó stratéga :D
2013. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!