Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha együtt aludtam egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt aludtam egy fiúval de ő nem lépett semmit, akkor nincs esélyem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, hogy nem mászott egyből rám. Akkor valahogy nem tudtam volna komolyan venni a szándékait. Egyáltalán nem biztos, hogy nincs esélyed - lehet, hogy ő is akar tőled valami komolyabbat, ezért nem támadott le szilveszter éjjel. Egy számára semleges csajjal lehet hogy szexelt volna, ha már egy ágyban alszanak, de téged nem akart "elijeszteni" vagy valami.

Az is lehet, hogy egyszerűen nem az egyéjszakás kalandok híve, ismerek olyan srácokat, akik csak akkor fekszenek le lányokkal, ha kialakulóban van egy kapcsolat.

Persze az is lehet, hogy tényleg nem jössz be neki, és ezért nem kezdeményezett.


A lényeg, hogy ezt ennyiből nem lehet eldönteni. Szerintem próbálj meg továbbra is a közelébe férkőzni, ha neked tetszik a srác, aztán ha neki is bejössz, úgyis kialakul majd valami.

2013. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Látod, nem minden pasi a farkával gondolkodik!


Ha ezt nem becsülöd, te nem érdemled meg őt! És inkább lépj le még mielőtt megszeret!

2013. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is voltam így pár éve. A lánnyal ezer éve ismertük egymást, aznap este sokat csókolóztunk, ölelgettük egymást, stb, és én akartam hogy együtt aludjunk, megígértem nem lesz semmi. Na mire ágyba kerültünk, már ő akarta volna, de én ökör ragaszkodtam ahhoz amiben megállapodtunk. Alig bírtam aludni, mert arra kellett koncentráljak, hogy fel ne álljon a dákóm kiskifli-nagykifli pózban. Utána hetekig állt a farkam, de a lánnyal nem lett semmi, pedig olyan szerelmes voltam belé mint az ágyú.

Mi a tanulság? Ha tetszik a fiú, bátran kezdeményezz, és mondd meg neki hogy szexelni szeretnél vele. Ha együtt aludtatok már, egy dologban biztos lehetsz, te is nagyopn bejössz neki. Csak ne tököljétek el, te is kezdeményezhetsz nyugodtan. Szexre fel!

2013. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!