Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt ennél gázabb randitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ennél gázabb randitok?

Figyelt kérdés

tehát:

volt pár csendes perc-.-

az egész össz fél óra volt

a vége:

bocsi de én fáradt vok.. de : nem miattad és nem akarlak lerázni ezzel...

akkor majd a buliba találkozunk és megszervezzük:)

szija

puszi puszi


2009. aug. 27. 16:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ^^
2009. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
volt..magamra borítottam az italomat elég durván..közben az exem mögöttem befigyelt:Dde már csak nevetek rajta...amúgy nem tudtatok miről beszélni?
2009. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen randim volt 2 éve.. Életem első randija :DD

Körbesétáltuk a várost fél óra alatt, alig szólaltunk meg, küldtem 1 sms-t barátnőmnek, hogy hívjon fel pár perc múlva, hogy sürgősen találkoznunk kell.. A srác olyan gáz volt, hogy el akart kísérni a barátnőmhöz :S

2009. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
hat eleg gaz na XDD
2009. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt... folyamatosan hülyeségeket beszéltem, mert zavarban voltam, ostoba kis iskolás-tinisztorikkal fárasztottam a srácot, aki idősebb volt nálam jó pár évvel. Többet nem is keresett.
2009. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egyszer egy 2 és fél órás találkám egy lánnyal, akivel igazi pokol volt a dolog. Kiültünk egy teraszos kávézóba, de akkora vihar jött, hogy szó szerint menekülni kellett, mert röpködtek a poharak. Csuromvizesen beültünk egy helyre, addig sem volt valami beszédes, de akkor aztán teljesen betompult. Nekem annyi maradt meg, hogy kb. másodpercenként kérdezem meg tőle, hogy "na, lassan menjünk?", erre mindig szépen mosolyogva mondta, hogy ő még maradna. De közben meg sem szólalt, ha nem akartam hogy kuss legyen, akkor én beszéltem... Dermesztő volt:) Tanulság, hogy azóta nem kérdeztem meg soha lánytól, hogy menjünk -e: ha menni akartam, akkor mentünk:)
2009. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az első barátom maga volt a csalódás. Annyira hihetetlenül tájékozatlan és buta volt, és erre sajnos csak későn jöttem rá. Első "randin" csak sétáltunk egymás mellett, ha mondtam valamit, vagy azt válaszolta: "persze, ahogy szeretnéd." vagy azt, hogy "hát én ehhez igazság szerint nem tudok hozzászólni." Nagyon kiábrándító volt, és semmiről nem tudtam vele beszélgetni. Ráadásul azt sem tudta mi fán terem a lány, mert úgy bánt velem mint a spanjával, és már azt is kimondta két nap után, hogy szeret. Aztán kiderült, hogy ő arra értette: kedvel és szimpi vagyok. XD Szóval hidd el, a tied még semmi volt. :) Csak szimplán feszélyezettek voltatok. Ez nem gáz. :)
2009. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Te szerintem az még gázabb ha már el se mész a randira mert még előtte kosarat kaptál a csajtól hogy összejött volna, de az még ennél is gázabb ha úgy válsz el mint egyszer én, lekurv*anyázva a másikat meg sallerral! :D
2009. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

hát ennél majdnem jobb lett volna ha el se jön :D


nekem zöldfülű koromban (15-16) volt egy randim egy lánnyal akivel csak párszor találkoztam, mikor megvacsiztunk a csajjal, voltunk moziba, ott egy jelenetnél összenéztünk és kb. 10 percen keresztül smároltunk. Aztán kézenfogva néztük tovább, ijesztő részeknél karmolta a vállamat, én meg harapdáltam a kezét, szal elvoltunk, tök jól éreztük magunkat, utána haza menetbe vettem neki egy piercinget (mert nagyon ugrált, hogy az mennyire kell). Mikor már a héven ültünk, mikor nem engedte magát megcsókolni. Kérdem akkor most mi van?

-Hát köztünk csak barátság van.

-Tényleg? Én nem tudtam róla!

-De hát barátok vagyunk, nem?!

-A barátok szoktak csókolózni?

-Előfordul, nem?

-Szerintem csak egy esetben

-Mikor?

-Mikor egy csaj érzi ugyan, hogy nem cselekszik helyesen, de mégis bek*rvul egy csillogó bizgentyűért.

-Azt hiszed, hogy csak azért.. Te mekkora egy gyökér vagy!

-Te meg k*rva. És pont.

-B*zd meg! Rohadt loser vagy!

-Az, b*zmeg! De k*rvának lenni választott út!

-Hogy lehetsz ekkora patkány??

-Én nem kérdezgetek ilyeneket, én csak mondom hogy k*rva vagy, mert ez mondd el mindent! Most pedig szállj le, mert rühellek egy járaton utazni veled!

-Szállj le Te!

Itt ráöntöttem a narancsos fantát, ami félig volt. Leszállt, közben meg sivalkodott.

Azóta egyszer láttam tüzijátékon, ott sikerült megdobnom egy pár fügedarabbal, amit az elfogyasztott fügepálinkás üvegből szereztem, ami összetört. Nem vett észre :D:D

Ez a randi tuti rosszabb volt, legalábbis akkor nagyon szar érzést adott :D

2009. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
19:21-es: :D ekkora ribancot, remélem van eszed és ott tettél keresztbe neki ahol tudtál :D.
2009. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!