Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt ennél gázabb randitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ennél gázabb randitok?

Figyelt kérdés

tehát:

volt pár csendes perc-.-

az egész össz fél óra volt

a vége:

bocsi de én fáradt vok.. de : nem miattad és nem akarlak lerázni ezzel...

akkor majd a buliba találkozunk és megszervezzük:)

szija

puszi puszi


2009. aug. 27. 16:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
a srác dadogott és folyton én beszéltem:S
2009. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
19:21 te viszed az első helyet :)
2009. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
az utolsó előtt nagyon vicces volt:Ddd
2009. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

köszi h leírtátok:)

19:21 nézd úgy h ennél rosszabb már nem lehet:D

köszi mindenkinek

látom tényleg vannak sz*r randik

2009. aug. 27. 23:13
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

én pár hete voltam randizni egy csávóval,neten ismerkedtünk meg. ott magasnak,vékonynak,és helyesnek látszott,élőben viszont megjelent egy alig magasabb,sárgafogú,sörhasú görény.Ez még nem is lett volna "akkora" baj,de utána elvitt italozni,és az első kör után,amit ő fizetett, felállt és így szólt:

-Nah figyelj...én most..elmegyek wcre...a következő kör a tied...

XDDDDDDDD 3 kör piából kettőt nekem kellett fizetnem...hozzáteszem a csávó 24 éves,kereső férfi...

majd miután megitta a 3 zombie-t,és be volt pittyentve,elkezdtünk csocsózni (én fizettem természetesen) 3szor megvertem, plusz darts-nál csak a falat találta el,és közben idétlenül röhögcsélt saját magán...

2009. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
09:44-es: :D
2009. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

19:21 szép a szókincsed, ha ilyen váratlan helyzetben így ki tudtad fejezni magad (nem a káromkodásokra értem)

A kérdezőnek: Most nyáron elmentünk a pesti aqvaparkba. Ráment az összes pénzem, egyszer nem engedte, hogy lesmároljam, mikor beszélgetést kezdeményeztem volna, akkor is csak folyamatosan csúszkált a vízicsúszdákon. Amint kimentünk az öltözőbe mentünk. Amint kiértem a kijárathoz, nem volt sehol. Telefon persze nem volt nála. Két és fél órát vártam rá. Hazamentem, felhívtam, ki volt kapcsolva. Másnap msn-en megkérdeztem tőle, hogy hol volt ő erre: Hát hazamentem.

Azóta is levan tiltva a csaj msn-en :D

2009. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt eléggé gáz randim, elmentünk sütizni a sráccal és kérdezték h külön vagy egybe és hogy ki fizet és én fizettem egybe.A srác helyébe lesült volna a képemről a bőr.
2009. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy randim pár éve egy sráccal,új cipőt vettem pont a randira.

Sétáltunk de nem nagyon dumáltunk,aztán olyat estem táskámból a plaza előtt kirepült minden ő szedte össze én meg csak mosolyogtam rá meg az emberekre. Aztán mentünk tovább utána egy játszótér előtt ismét elestem de úgy hogy magammal rántottam és egy öreg néni elkezdett kergetni minket miért mutatunk rossz példát a kicsiknek :D

Aztán elszaladtunk és leült egy padra és azt mondja miért én??lassan lenyugodni készült pont akkor lekakilta egy galamb xD Felállt és a fejét a kukába kezdte el verni én meg annyit mondtam neki kösz mindent szia és elmentem.

Azóta sem hallottam róla xD

2009. aug. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

lol

hűt látom akkor most csatlakoztam a klubhoz:D

hát:/

várom a többit ha volt még .

ja am nekem annyiból aranyos volt h a fagyit ő fizette:)

2009. aug. 30. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!