Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasasok miért félnek randevú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasasok miért félnek randevúra hívni egy lány?

Figyelt kérdés

Van egy csávó aki nekem tetszik de nem mer randira hívni.

Mi a teendő ilyenkor?


2013. jan. 8. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Oda mész és kezdeményezel.

Amúgy meg félnek tartanak a visszautasítástól.

2013. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és te is teszel neki??
2013. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Félnek a vissza utasítástól,nem olyan nekünk egy lány aki tetszik,hogy ő is egy strigula a listán,hanem azt a lány általában megbecsüljük,ezért is vagyunk félénkek,mert nem szeretnénk csalódni a lányban,hogy elutasít. É n is ilyen vagyok,és ezt utálom nagyon magamba és nem tudok rajta javítani,pedig már nagyon várnék egy kapcsolatra.

Lehet,hogy hülyén hangzik de szerintem te menj oda,és ezáltal a srácnak is sokkal könnyebb helyzete lesz,ezután már megy minden magától,nem tudom mennyire voltam követhető..

2013. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20:42-nek teljesen igazat adok
2013. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
EH? Neked tetszik es TE varod el TOLE, hogy hivjon el randira? WTF. Tenyleg egyre tobb a fogyatekos kislany magyarorszagon.
2013. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy eléggé fickós ember az és nem merek én se lépni mert félek hogy a haverjai kigúnyolnak.
2013. jan. 8. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nőnek mindent lehet, senki nem gúnyolna ki, ha diszkréten a tudtára adnád, hogy igényt tartassz a herrnyójára.

Egyébként meg valóban alap,hogy fosik az elutasítástól, mint kb az emberek zöme, akiről a kudarcélmény nem pereg le,hanem megülli a belét... Ezen túlmenően pl. én még ha a nő szólít le engemet, volt már ilyen is, akkor is a reménytelen kategoria vagyok, már nem a nő szemszögéből, hanem pusztán abból a tényből kimenőleg,hogy nem tudok nőzni egyáltalán, és azt a sok képmutatást nincs is kedvem betanulni így utólag ami kell ahhoz,hogy jófej, határozott, dumás, szórakoztató személyiség legyen az ember. Szóval ez csak annyt akarna jelenteni:

Ha menne is a dolog a randitalálgozóig, akkor is ott egyszerüen nem tudnék feloldódni, kínosan érezném magam, egy pszichés nyomor volna az egész ideje számomra, a elmém csak üvöltene a fejemben,hogy húzzál már a francbam, lépni kéne már, ez baromi cinkes.... De mi?

A kínos csendek, az hogy gőzőm nincs róla ,mi a fenét lehet egy nővel beszélni, főleg ha a 80% ából választok bele, és nem fedi az érdeklődési körömet az ővé.Az szopás.

Szóval rettentő gyér tud lenni az az érzés,amikor:

Már látod, hogy a nő hajlana a dologra, külső szimpátia megvan, de mostmár ideje volna villantani a belsőt, és nem igazán megy szóban, csak görcsölsz, merev vagy, és ahogy telik az idő a randitájm alatt, érzed,hogy egyre jobban veszted el, érzed,hogy csúszik ki a kezedből, veszti el az érdeklődését, és végül baszhatod, csak mert képtelen voltál megnyílni, ezért szarul ismert ki, félreértett és lemond rólad egy életre.

Ráadásul,ha egy patkányfajzat vagy belül, és nem mered igazán magadat adni, mert az biztos bukás, akkor meg főleg gondok lesznek ilyen élethelyzetben. Rettegsz, mert tény,hogy előbb utóbb valami témánál úgyis elszólod magad, kitör valami unszimpatikus megjegyzés belőled, és viszlát!

Szóval van azért ilyenek miatt nem kevés félsz bennem, nem vagyok 100% osan biztos benne,hogy jól sülne el egy randev. Eygszerüen pont ezért szeretem ezt a kínos feszengő fázist pénzzel átugrani, hisz úgyis az egész játszma a rózsaszín punciért megy.

2013. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!