Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek, ha egy srác rátok adná a kabátotokat egy találkozó végén, készülődéskor (elsősorban 20 körüliek válaszát várom)?

Figyelt kérdés
Történt, hogy találkoztunk egy lánnyal, ő nem volt még 20, és nem is randi volt, inkább csak baráti beszélgetés. (Igaz, többet éreztem iránta, de nem mondtam meg neki.) Aztán amikor végeztünk, és kezdtünk öltözködni, elindultam felé, mert láttam, hogy fel akarja venni a kabátját. Mondtam, hogy segítek neki, erre ő szinte pánikszerűen, megriadva mondta, hogy "Nem kell!". Az biztos, hogy nagyon gátlásos, és nem nagyon szokott hozzá a fiúk társaságához. De úgy érzem, emiatt még nem kellett volna ennyire megijednie (vagy nem tudom, mi volt ez a részéről). Ti mit gondoltok erről, és hogyan reagáltatok volna (mármint a lány válaszolókra gondolok)? Köszi előre is.
2013. jan. 10. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én örülnék neki..
2013. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
szerintem ennek minden lány örülne, nemcsak a 20 évesek.
2013. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Kedves gesztus, és tényleg szimpatikus egy jól nevelt, előzékeny pasi, viszont kicsit idegesítő, ha valaki ennyire előzékeny. Rám adja a kabátot, kinyitja nekem a kocsiajtót, pedig ő a másik oldalon száll be... Engem kicsit idegesít.

21L

2013. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Én is tapasztaltam, másoktól hallott infók alapján is, hogy a fiatalabb lányok többsége (tisztelet a kivételnek, pl. Kittiiii )egyszerűen nem vevő az illemtudó, /gentleman/úriember "viselkedésre". Konkrétan ilyen kabát felsegítős esetről nem egyről hallottam én is, hogy felháborodott szinte a csaj, vagy emiatt túl sznobnak tartotta a srácot, amiért úriemberként felakarta segíteni rá a kabátot. De ilyen a szék kihúzós és betolós eset is. Az egy dolog, hogy nem várják el, de szinte visszataszítónak találják ha ilyen figyelmes valaki.


Szerencsére azért ez a többségi arány még nem olyan vészes, olyan 70-30% lehet. Fiatalokról van szó!

2013. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Még a gátlásos, önbizalomhiányos stb. lányok is? Mert akkor végképp nem értem ennek a lánynak a viselkedését. :( Mi lehet az oka annak, hogy ezt mondta? És főleg úgy, mintha kb. megölni akarnám, nem pedig ráadni a kabátot. Oké, hogy szerintem talán ez lehetett az első alkalom, hogy "kettesben" volt egy sráccal (egy amúgy is "tét nélküli" találkozón), meg hogy soha nem volt alkalma megélni a nőiességét, nem hitte el, hogy őt is megnézhetik a pasik stb., de akkor is furcsa.
2013. jan. 10. 20:25
 6/22 anonim ***** válasza:

ma 20:18


én is rád adnám de ahoz elötte vetköznöd kellene egy csöppet :D

2013. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, szerintem nagyon udvarias dolog. :) Nem kell folyton minden lépését lesni, de persze minden lánynak jól esik, ha hölgyként kezelik ôket...
2013. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

ma 20:26

most úgy sincs rajtam semmi :)

2013. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ma 20:30

bizonyitsd be :)

2013. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj a mai lányok többségével. Sírnak, hogy nem tekintik őket nőknek, holott ha meg így csinál valaki, akkor az "idegesítő". Akkor döntsék már el, hogy mit akarnak. Ha a lányok nem hagyják, hogy nőnek tekintsük őket (pl. a kocsiajtó kinyitásával, ami szerintem abszolút nem "nyálaskodás", meg nem arról van szó, hogy körbe kell mindenkit ugrálni), akkor mégis mit tegyünk? Ha bunkók vagyunk, az se jó, ha udvariasak vagyunk, az se jó. Akkor mégis mit csináljunk, hogy a lányok megélhessék a nőiességüket? Mert ebből nekem az jön le, hogy akkor így képtelenség nőként bánni valakivel, ha semmi nem jó.
2013. jan. 10. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!