Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék vele együtt lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék vele együtt lenni? (F/20)

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy egy társkeresőn megismertem egy gyönyörű 35 éves nőt. A probléma annyi, hogy van gyereke, és férje... Ellaposodott a kapcsolatuk, de a gyerek miatt nem akar válni... Ezért csak laza kapcsit keres.

Hozzájuk nem mehetünk a család miatt, viszont én meg mivel faterommal élek, picit kínosan érezném magam, hogy egy 35 éves nőt cipelek fel magamhoz...

Szobát kivenni meg nem szeretnék, mert még egyszer-egyszer beleférni, de én hosszabb távra tervezném ezt a dolgot, mert valami nagyon megfogott ebben a nőben!

Szerintetek hova kéne mennem vele? Valaki, valami ötlet?



#szex #hol? hely
2013. jan. 12. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
fatert küldd el sörözni! ez egy gazdaságos megoldás. de ha van kocsid akkor probléma megoldva, bár nem a legromantikusabb...
2013. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet az lenne a megoldás, ha mégis csak elmondanám az egészet fateromnak... De hát azért mégiscsak kínos, hogy 20 évesen egy 35 éves nőt hordanék magamhoz rendszeresen, aki ráadásul férjezett, és gyereke van. Nem tudom, hogy értékelné ezt faterom... Hiába vagyok 20 éves, övé a lakás, és nem az enyém...
2013. jan. 12. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:

jön a nyár, lehet kimozdulni. Bár még vagy 3 hónap mire jó idő lesz...

A szoba az kicsit húzós lenne szerintem 3-5 ezer között van településtől függően, ha heti 1-el számolsz az is már egy huszas, az meg azért nem kevés.

Te szerencsés helyzetben vagy, hogy csak fateroddal laksz, őt azért el-el lehet zavarni, megmondod neki, hogy feljönne a csajod, nem kell azt tudni hogy egy harmincas nő az. Én szülőkkel plusz két tesóval voltam ilyen szituban, őket aztán pláne nem lehetett elküldeni, valaki úgyis mindig otthon volt.

2013. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!