Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már három hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már három hónapja együtt vagyok a barátommal, de nem nagyon szoktunk kimozdulni, randizni. Mit gondoltok ez baj?

Figyelt kérdés
Mindketten ugyanabba a suliba járunk, mondhatni osztálytársak vagyunk, és kolisok is. Szinte minden idő együtt töltünk, de nem nagyon megyünk el randizni sehova, én szeretnék, de nem tudom mit tehetnék. Egyszer azt mondta, mikor egyik este a klubhelységbe filmezni mentünk meg beszélgetni, hogy az neki randi. Lehet, hogy minden ilyen eseményt randinak gondol, csak én nem gondolok ezekre úgy? Mit gondoltok?

2013. jan. 5. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon nem jó, hogy minden időt együtt töltötök. És mi lesz a barátokkal, ismerősökkel?
2013. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van szád? Mert ha igen, akkor ezt elmondhatod neki.
2013. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Osztom a fejnélküli kolléga véleményét. Beszéld meg vele, ennél nem lehet jobb tanácsot adni. Különben csak találgatsz és frusztrált leszel, és ettől ő is az lesz, és az senkinek nem jó. Marhafontos a kommunikáció. :)
2013. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

az elsőnek mondanám, hogy attól, hogy sokat vagyunk eggyütt még ugyanúgy vagyunk a barátainkkal és persze részt veszünk a közösségi életben,

az utolsó kettőnek pedig köszönöm a választ de sajnos az a gondom h nem nagyon merek ilyesmiről beszélni, pedig mindent megbeszélünk egymással, de én nem tudok olyan könnyen beszélni ilyesmiről, már az is nehezen ment hogy kimondjam szeretem. ÉS mégis hogy kéne elmondanom neki? Így is rengeteg mindent tesz értem és nem akarok neki gondot okozni

2013. jan. 5. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:

"Pál, azon gondolkoztam, hogy te vajon olyan igazi randiknak tartod-e, amikor időt töltünk együtt. Nagyon szeretek veled lenni bárhol és bármikor, de ha van kedved, elmehetnénk együtt valamikor egy sütire/teára/moziba. Van kedved? :3"


Nincs ebben semmi extra, ez csak egyszerű beszélgetés, nem problémázás. Ha nem tudsz megbeszélni vele dolgokat, amik eszedbe jutnak, nagyon rövidéletű lesz a kapcsolatotok.

2013. jan. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. jan. 6. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!