Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk első randin akkor hívtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk első randin akkor hívtok csak meg vkit ha tetszik is?

Figyelt kérdés

sziasztok:) egyszer már találkoztam netes ismerkedés révén egy ismerősömmel, és első talin meghívott fagyizni meg megfogta a kezemet, és gondolom hogy akkor tetszettem neki..

de am csak akkor hívtok meg vkit ha tetszik, vagy udvariasságból is? Most is így fogok találkozni egy fiúval holnapután, és nemtudom hogy milyen jelek jelentik azt hogy hogy tetszenék-e neki.:)

milyen jelek vannak még?

köszi! (de kérlek ne hülyeségeket irjatok h megdugni akar stb..)

egy idősek vagyunk 17

eg


2013. jan. 13. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor hívunk meg egy nőt, ha tetszik!
2013. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó de szerintem élőben más vagyok képeken, meg hát a személyiségem értitek, nem az igazi neten keresztül
2013. jan. 13. 11:54
 3/4 anonim válasza:

Akkor imeghivhat ha nem tetszel. Sőt van olyan aki nem hív meg mégis tetszel, csak csóró.

Ha megérint, akkor gyaníthatóan tetszel, de a biztos jel, ha másnap felhív.

2013. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképpen meghív. Egy férfi nem fogadhatja el, hogy egy nő fizessen.
2013. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!