Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs olyan tini lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan tini lány, aki szép és egyben kedves és nem felszínes meg nagyképű? Miért csak a csúnya lányoknak van szíve?

Figyelt kérdés
Azért sajnos sok csúnya lány is szívtelen, de eddig csak a csúnya lányok között találtam jellemre kedveset meg olyat, aki nem játszotta a kemény, rideg ő a világ hercegnője játékot.
2013. jan. 13. 14:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a kérdésem mint a 9/8-asnak mert jó lelkű vagyok akkor csúnya vagyok?
2013. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy rossz helyen keresgélsz, de inkább add lejjebb az igényeidet kinézet szempontjából. És nézd meg az így jártam anyátokkal hableány elméletét. :) 15L
2013. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk te nem vagy felszínes, hogy ugyan találtál szimpatikusat, akinek a jelleme megfelelne neked, de neked csak olyan kell aki szép is? Ez szerintem nem probléma ha számít neked a kinézet, de akkor hagyjuk a képmutatást.
2013. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Jó, akkor a lányok is adják lejjebb és jöjjenek össze olyan fiúval, akire ránézni sem bírnak! Elegem van, hogy mindenkinek lehet vonzó, rendes barátnője, csak nekem nem!
2013. jan. 13. 14:56
 15/23 EagleHUN ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző hozzászólók azon részével hogy ezerféle lány van és kiegészíteném annyival hogy ezt nem lehet objektíven eldönteni, hogy ki csúnya és ki nem és ki kedves és ki nem az.

Szóval ez durva általánosítás, viszont ilyen nagy általánosságban mégis föl lehet fedezni ezek közt a tulajdonságok közt összefüggéseket, szerintem is.


Ennek a magyarázata szerintem a következő:

Azon emberek(jelen esetben lányok) személyisége akik a külcsin felé orientálódtak, tehát fontos nekik hogy szépnek lássák őket, tehát hiúk és persze mindig kell nekik a pénz is az ilyen dolgokra, hogy mindezt fönntartsák, nem adnak a belső tulajdonságokra, míg azok akik többet adnak a belső értékekre mint pl a kedvesség, kevésbé igénylik hogy kifele nagyon "dögösnek" mutassák magukat, mert ez náluk kisebb érték. Szóval az ilyen lány nem biztos hogy fog arra annyi időt, energiát és pénzt pazarolni hogy megtalálja a neki legmegfelelőbb hajviseletet(hetente történő hajváltásokkal), vagy ugyanezt megtegye ruhában, vagy teljes stílusváltásban. Vagy hogy kontaktlencsét vegyen föl szemüveg helyett...

Ettől még ők is lehetnek szépek, csak a mai világban telenyomták a buksinkat és a "szépnek nevezett lányokét is" (TV+Reklámok+Filmek...) azzal hogy (szerintük) mi számít szépnek, és így mindenki mindenütt azt akarja látni!

Hozzátenném újra hogy ennek a 2 dolognak a mértéke és ezek aránya személyenként eltérő, mindenkinél, tehát nem összehasonlítható egyik lány a másikkal, maximum ilyen típusba csoportosíthatod hogy szerinted egy adott lány inkább melyikbe tartozik.


Szóval azt tudom javasolni neked kedves kérdező, hogy mivel a jó belső tulajdonságokkal jobban jársz, ezért elsőre azt nézd meg ne a külsőt.


De pl ilyet is tehetsz hogy kiülsz valami forgalmas parkba és nézed az elhaladókat. Ha látsz is köztük olyan lányt aki nincs fullra kisminkelve, bevakolva meg nem a pillanatnyi divat szerint öltözik, nézd meg az arcát tetszik -e illetve próbáld elképzelni hogy mondjuk milyen ("jó") teste lehet attól függetlenül hogy ezt nem divatos ruhákkal eltakarta előled. Ha egy idő után lesz így elképzelésed arról hogy mi az "ideálod" akkor körülnézhetsz ismerősi haveri körben van -e hasonló független lány vagy valahol próbálkozhatsz (nem szórakozóhelyen, mert az ilyenek oda nemigen járnak) inkább könyvtárban, múzeumban, iskolában fordulnak elő...


31F

2013. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Csodára ne várj! Szép lányt nem kapsz ha te csúnya v. átlagos vagy! Lehet a csaj nagyképű vagy szerény az elvárasaik majdnem ugyanazok.
2013. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt várd,hogy az öldbe hulljon egy szép lány:) nem a külső a minden.15/L
2013. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen lányok. arról meg nem tehetnek, hogy nem jössz be nekik:D így jártál.
2013. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

# 18/18


Te megy egy beképzelt, elkényeztett, gazdag úri kölyök vagy, gondolom. Majd megbüntet az Isten téged is egy nap.

2013. jan. 13. 17:52
 20/23 anonim ***** válasza:
62%
Ahhoz hogy legyen egy szép barátnőd neked is tenned kell valamit! pl.: Gyurni kéne stb ! ha akarsz egyet egy szépet küzdj meg érte!
2013. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!