Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire fontos a külső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire fontos a külső, lányok? Egy csúnya fiú már örök magányra és boldogtalanságra van ítélve?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Mert a nők a látványnak élnek. A világ egyenlő azzal, amit látnak.
2013. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor fogjad magad és ha neked nem számít a külső akkor gyere össze egy ork lánnyal. Ne félj, azoknak tetszel. Na uzsgyi.
2013. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Lassan elfogynak a "terhes vagyok?" kérdések, mert háttérbe szorítja őket az ilyenek és ehhez hasonlók.
2013. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Magasra rakod a lecet aztan sirankozol. Miert nem a kevesbe szep lanyoknal probalkozol?
2013. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ember leg elsődlegesebb érzékszerve a szem.
2013. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
(Keress nimfomán csúnya, kövér lányokat!) :)
2013. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy tegnap is lecsúnyázott egy kövér lány. Ezek után mégis kinek is kellenék én?!
2013. jan. 11. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
És a pasik nagyrészének miért nem jönnek be ronda lányok? Egy csúnya lány örök boldogtalanságra van ítélve? Amúgy nem. Ismerek egy srácot, egyáltalán nem néz ki jól, tök pattanásos, vörös hajú, nagy fogú, szemüveges de olyan stílusa van hogy bomlanak utána a csajok, váltogatja is őket rendesen, és szóba sem áll rondákkal. Talán nem sajnálni kell magad, hanem kihozni magadból a maximumot. Nekem egyik pasim sem volt kifejezetten jóképű, de mégis szeretem őket. Jó ocsmányak se voltak:D
2013. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ismerek egy srácot, egyáltalán nem néz ki jól, tök pattanásos, vörös hajú, nagy fogú, szemüveges"


Ezek szerint ma már olyan perverzió is van, hogy egyesek ilyesmire buknak. Biztos egyfajta fétis.


Kérdező: keress még csúnyább és még inkább nimfomán lányokat. Én csak reális vagyok, hidd el. Esetleg (komoly) keresgélhetsz látássérültek között is. Nem viccelek, nem szívatás. Persze, belül NAGYON rendben kell lenned, mert ezek az emberek érzékenyek és érzékeny, szerető társra vágynak. Egyik nagyon jófej haverom szintén nem a nők kedvence. Van egy nagy háza, kocsija, de pocakos, kopaszodó, szemüveges. Talált egy szép, önálló (el tudja magát látni, még munkája is van) látás sérült lányt. Csak árnyalatokat lát a lány, de a számítógépet is használja, intelligens, kedves, művelt. Azóta nagyon boldogok. Előtte a lány sem talált senkit, egészséges fiúnak nem kellett (ennyit a felszínességről...)

2013. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sosem tudni kinek mi jön össze.De ha már nem születtél szívdöglesztő poszterpasinak,mint a férfiak 70%-a,legalább maximálisan légy ápolt!

100% hogy bejön,na nem egy barby babánál,de már az átlagos lányoknál igen! :)

2013. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!