Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha itt egy férfi azt hirdeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt egy férfi azt hirdeti magáról, ami lehet igaz is, hogy alfahím, magas végzettségű, jól kereső személy, akkor szerintetek van lány, aki ráírna?

Figyelt kérdés
Mert rám nem szoktak itt lányok rámírni. Igaz nem hirdetem magamat, hogy annyira vonzó lennék, annyira jó anyagi körülmények között élnék. Ammi igaz is, mert egyik tényezőben sem tudok kimagaslót nyújtani. De kíváncsi vagyok a meglátásotokra ilyen esetekben.
2013. jan. 14. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"jól kereső személy"


Csak ez a lényeg, ha lehet emeld ki a szövegből valahogy!

2013. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én is odaírom a válaszokba, hogy normális, helyes stb vagyok, mégsem írnak rám
2013. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is kaptam már privit, de én a nagy farkam miatt:)

Persze akkor burkoltabban fogalmaztam;)

2013. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
igen, ráírnak
2013. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
biztos nem xDDDD
2013. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

:D

Sztem inkabb a pasik irnak ra a csajokra (ami teljesen normalis).

Es utana ok visszairnak :)

Nekem nagyon igy tunik :)

2013. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy intelligens, magas végzettségű, jól kereső férfi sosem irja le magáról.Nem beszél róla, nem kérkedik vele, és csak annak árulja el, akit a szíverébe fogad, és már kiismerte.De ezt sem interneten..
2013. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gazdag vagyok, írjatok, alig várom, hogy valakinek fizethessem a műkörmét meg a szoliját, meg kocsit rakjak a kicsi segge alá ^^
2013. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Alfa hím...:D

Mik vagyunk mi farkasok vagy valami állatok?

Nem attól lesz valaki alfa hím,hogy nagy darab,meg magas,hanem a személyisége és a viselkedése teszi azzá.

Dzsingisz kán például alfa hím volt és mégse volt egy nagy darab ember,mégis egy egész horda követte,de akár ott van Hitler,vagy Napóleon,vagy bármelyik nagy hódító,egyik sem volt nagy ember,mégis ezrek követték őket.

Na meg ezek az agyon szteroidozott majmok,dobálóznak az alfa hím jelzővel,közben meg némelyik még gyereket sem tud nemzeni.

2013. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Néha rám írnak, de szerencsére itt a GYK-n kevés a debreceni nő, így hamar elhal a beszélgetés.

Amúgy meglepő módon az olyan egoista, paraszt válaszokra szoktak "harapni", amiket már én sem gondolok teljesen komolyan :)

25F

2013. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!