Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha itt egy férfi azt hirdeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt egy férfi azt hirdeti magáról, ami lehet igaz is, hogy alfahím, magas végzettségű, jól kereső személy, akkor szerintetek van lány, aki ráírna?

Figyelt kérdés
Mert rám nem szoktak itt lányok rámírni. Igaz nem hirdetem magamat, hogy annyira vonzó lennék, annyira jó anyagi körülmények között élnék. Ammi igaz is, mert egyik tényezőben sem tudok kimagaslót nyújtani. De kíváncsi vagyok a meglátásotokra ilyen esetekben.
2013. jan. 14. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is milliomos vagyok!
2013. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én annyit írtam le válaszban hogy helyesnek tartanak,izmos alkatom van,és egész normális vagyok.Ezek mind igazak,kaptam is már priviket..de itt nem érdemes ismerkedni szóval nem nagyon válaszoltam.

17/F

2013. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Shevy ezért írta a neve elé a Prof.-t
2013. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én már egyszer kétszer hangot adtam annak, hogy milyen gazdag vagyok, de hál' Istennek még nem írtak rám, nem is válaszolnék.
2013. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kittiiiii. Ezt pont te mondod, hogy nem? Volt már pár nicknevem itt, azóta megkomolyodtam és nem beszélek rondán. De jónéhány nicknevemre ráírtál már, erre tisztán emlékszem. Azt írtad, hogy nekem bejönnél, ismerkednénk-e stb.
2013. jan. 14. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!