Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki olyan dolgoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PITBULL1999 kérdése:

Van egy lány aki olyan dolgokat mond el nekem amit senki másnak stb. meg amint hazaérek röktön beszélni akar velem ez mit jelenthet? Nekem is tetszik nagyon is) szerintetek mit tegyek és mit jelent F.14

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszi, hogy a barátnője vagy!
2013. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Friendzone... egy csajjal ne lelkizz , onnantól lőttek a dolognak. Max randik után
2013. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kedvel ez biztos, ezen túl meg lehet bármi mi kívülállók nem tudjuk megmondani
2013. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*rögtön :)
2013. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D'a ***** válasza:
ha megbízik benned az nem csak barátzónát jelent :) bármi lehet...de ha arról kezd el beszélni hogy tetszik neki ez a srác meg az a srác meg ilyenek akkor igen csak barátzóna mint ahogy az első írta :)
2013. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D'a ***** válasza:
2. * :)
2013. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
bárhol beszélwk vele nem ilyenekrôl beszél pl : facebookon minden 2 szavában, mondatában irja h a jaj de jaj de az stb meg <3-eket
2013. jan. 14. 22:28
 8/8 anonim válasza:
Ezt így nehéz lenne megmondani, mert nem ismerlek titeket. Az is biztos h nem szabad sokáig várni, mert egy idő után azt hiszi h nem érdekled és után azt fogja mondani h csak barátok. Én azt mondom ha szíveket ír meg ilyeneket mondd én a helyedbe biztos elhívnám randira.
2013. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!