Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csókkal le lehet bukni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókkal le lehet bukni, vagy valljam be a lánynak hogy még nem csókolóztam sohasem és nem volt bnőm se, nem lenne ez égő 23 évesen?

Figyelt kérdés

Már ismerkedünk egy ideje de én az elején azt mondtam hogy már volt 1 bnőm akivel együtt voltunk egy ideig , mert ha azt mondom hogy nem volt féltem hogy nem fogom érdekelni..

Viszont nem tudom mi lesz így az első csóknál, mit javasoltok mit tegyek?


2013. jan. 14. 23:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na, ez a tízes ez nem is olyan rossz válaszadó.


Én tök öregen csókolóztam először lánnyal, de soha meg sem említettem neki, hogy jártam-e előtte valakivel vagy, hogy csókolóztam-e előtte.

Amikor jött a pillanat akkor magamhoz húztam a lányt és egy enyhe szájra puszival nyitottam. A többi igazából jött magától. Nem mondta, hogy "hú, de béna vagy" és nem húzta a száját. Viszont ő elég jó volt.


A lényeg, hogy ha nem fogadod meg a tízes tanácsát, akkor hagyd rá a lányra, majd rávezet a dolgokra úgyis.

2013. jan. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

"öregen csókolóztam" :D:D:D Mégis mennyire öregen? :D


Azt fogom mondani hogy régen csókolóztam már, remélem be fog válni :D

2013. jan. 15. 23:53
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az őszinteségedet jobban értékelné, mint hogy össze vissza hazudozol! És erre akarod kamatoztatni a leendő kapcsolatodat? Egész végig hazudni fogsz? Randiztam már 26éves szűz sráccal, az is mindent behazudott, és mikor megtudtam, hogy velem csókolózott először, de nem akarta bevallani, nagyon bepöccentem rá, és akkor is, amikor bekamuzott egy előző kapcsolatot, ami nem is volt neki! Légy vele őszinte és kész!
2013. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

tudom, hogy ezt nem nekem írtad, de azért hozzátenném, hogy én (az öregen először csókolózó) nem hazudtam semmit. szimplán még mielőtt valaha is felmerült volna a téma már magamhoz húztam. ennyi volt.


egyébként kérdező: 21.

2013. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Már az hazugság, hogy azt mondtad, volt egy barátnőd, miközben nem is. Szerintem a szavak értelmezésein gondolkozz el!
2013. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én nem mondtam ilyet. gyors voltam.
2013. jan. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
egyet értek azokkal akik egyet értenek valakikkel :D
2013. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!