Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megváltozhatnak pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhatnak pozitív irányba egy fiú érzelmei?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam egy éve megtudta, hogy belé vagyok esve, és kért, hogy hagyjam békén. Akkor nagyon megbántott, sírtam és 1 évig nem beszéltünk. Aztán karácsonykor megbocsátottam neki, és ezt meg is mondtam neki. Azóta teljesen megváltozott a viselkedése, sokat keresi a társaságomat, kedves és nagyon figyelmes. Nem szeretnék visszaesni mert félek megint a visszautasítástól de barátkozni szeretnék vele. Mit tegyek?

2013. jan. 15. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresi a társaságodat akkor valószínűleg barátod akar lenni az már egy jó dolog. Próbálj meg ne túl közel kerülni hozzá mert abból lehet megint szerelem.
2013. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SennaHikari ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Ha megváltozott a hozzád való viselkedése, akkor ne szúrd el! Talán időközben felnőtt egy kicsit és ráébredt egy-két dologra.


Sok sikert;)

21/L

2013. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor barátkozz:DD
2013. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próbálok barátságos lenni, de félek, félreérti...
2013. jan. 15. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:

ha félsz hogy félreérti, tarts távolságot, tartsd meg a szerelem, ill a barátság közt, azaz ne legyen túlzásos a közeledésed, csak hagyd neki, hogy barátkozzon veled, ha meg ha akarsz tőle valamit, rajtad áll :D


19/F

2013. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!