Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác. Msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác. Msn-en olyan kedves meg minden de amikor valaki más is ott van úgy viselkedik mintha semmi különös nem lenne. Akkor most tetszek neki vagy nem?

Figyelt kérdés
msn-en olyan aranyos és csókot is ígért(meg is volt) de lenn meg olyan velem mintha nem is tetszenék neki
2008. jún. 1. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért viselkedik másképpen, mert valószínűleg kicsit visszahúzódó és nem meri még felvállalni mások előtt azt, hogy tetszel neki.

Ha többet találkoztok, szorosabb lesz köztetek a kapcsolat, akkor magától megoldódik ez a helyzet.

Ez csak idő kérdése, légy türelmes.

Amúgy hány évesek vagytok?

2008. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félénk. Ezért inkább msn-en ír (az nem olyan személyes), mint a szemedbe mondaná a kedvességeket. Ha látja rajtad, hogy te is kedveled, akkor egy kis idő után fel fog oldódni. Szerintem kérdezz rá, hogy járna-e veled, valószínűnek tartom, hogy igent fog mondani, és akkor már nem lesz ilyen.
2008. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan!

Ha ilyen félénk, ne rohand le. Hívd el valahova, ahol program is van (mozi, étterem, kirándulás). Ott beszélhetsz is vele, ha úgy gondolod.

2008. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia szertnem is csak félénk legyél turelmes biztos alakulni fog:D sok sikert
2008. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 a srác és 14 vagyok én.a környékünkön lakik úgy h sokat találkozunk. szerintem nem annyira visszahúzódó-nem olyannak ismertem meg.
2008. jún. 2. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a korkülönbség miatt - talán fél, hogy elítélik amiatt, hogy ilyen (hozzé kápest) fiatal lánnyal van... remélem nem csak ki akar használni, légy résen mindig, még ha nagyon kedves veled, akkor is lehet hamis (egyes férfiak mindenre képesek, amire nem is gondolnál)... szóval ha ismered, rendes meg minden, akkor valószínüleg az lehet, hogy mások reakciójától tart
2008. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!