Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a Randik hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a Randik hány százaléka sikerül?

Figyelt kérdés
Többször sikerül mint nem,vagy fordítva? 15/f

2013. jan. 16. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy sikerül?
2013. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagyon kevés. Több az ami nem sikerül mint ami igen. Siker alatt azt értem, hogy össze is jövünk. Ami mondjuk nem is baj, mert szét tudok nézni, és ha már a legelső randim összejött volna, akkor nem ismertem meg volna azt a csodálatos lányt akivel most együtt vagyok.

24F

2013. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

70%ban igen, 30 bukó. Én így képzelem el, de nem sokat vagyok társaságban,csak logika.

most gondolj el egy kertitörpét, akit maga közeébe sem enged a nő, annyira szarja lefele. Ez még addig sem jut el nagyon,hogy hello, izé...

ha már ott tartanak, hogy benne van abban hogy találkozzanak valahol, akkor az már kb több mint! fél siker. innettől ha te egy totál normális fickó vagy jellemre, akkor kizárt hogy bebukd. De ha túl antiszoxi vagy, túl unalmas vagy túl bunkó, akkor bebukod. De ez azért nem hinném hogy olyan sűrű lenne. Ha már oda eljut, nem nagyon akarja a zöme elcseszni.

2013. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó: egyet értek,hogy ha nem cseszi el valaki a randit akkor nem sülhet el rosszul :D
2013. jan. 16. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor majd meglepődtök ha elkezdtek randizgatni :D

Egyrészt millió dolog van amin félremehet a dolog, másrészt simán lehet hogy nincs meg a "szikra" akkor aztán ha a fejed tetejére állsz se fog összejönni semmi.

A randi az nem azt jelenti, hogy na jó, még három tali aztán dugunk, hanem egy esély a közelebbi ismerkedésre. Aztán lehet hogy amit megismer a lány az nem tetszik neki, vagy te nem akarsz újabb randit, mert a lányban nem fogott meg valami. Bármilyen hihetetlen a csajokat is le szokták koptatni időnként

2013. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!