Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki játszadozik a nőkkel, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki játszadozik a nőkkel, az előbb-utóbb megjárja?

Figyelt kérdés
Jatszadozni akartam egy csajjal, aki külsőre bejön, ám biztosan nem kezdtem volna vele. Most meg lehetséges, hogy kezdek bele szeretni. Miért van ez? Nem lehet valahogyan inkább másba beleszeretni? Én nem akarok pont ő belè szerelmes lenni...

2013. jan. 16. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
késő bánat:DD
2013. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alexandra0908 ***** válasza:
93%

"Aki játszadozik a nőkkel, az előbb-utóbb megjárja?"


Nagyon remélem. ;)

2013. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajj ne sajnáltasd már magad!

Beleszerettél a csajba ennyi, ebben nincs semmi rossz.

2013. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb az élet visszaad mindent. Ugyanúgy, ha csaj játszadozik, akkor egyszer vele is fog valaki játszadozni, mert tényleg igaz, hogy az élet nem hagy kiegyenlítetlen számlát.

Arra kérdésre, hogy miért kezdesz beleszeretni, csak te tudhatod a választ, hogy mi fogott meg benne.

Miért baj, hogy pont belé lettél szerelmes? Mi az a nagy baj, ami miatt a PONT BELÉ kifejezést használod? 30N

2013. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki nem játszadozik a nőkkel, az sokkal inkább megjárja.
2013. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

meg bizony


ha nem úgy mint te, akkor úgy, hogy rálépnek a tökére

2013. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!