Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívassam meg magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívassam meg magam hozzá? Fiúk! Szívesen visztek fel csajokat a lakásotokra?

Figyelt kérdés

Már néhányszor találkozgattunk egy sráccal,és egyszer voltam is nála egy rövid időre,de most hogy hideg van,jó lenne nála lenni,filmezni,pizzát rendelni,lustulni,hajnalig dumálni,stb. Nálam nincs rá lehetőség,mert közös szobám van a tesómmal. Eddigi "randijainkon" sétálgattunk, leültünk egy padra beszélgetni, meg ilyesmi,de ehhez most hideg van. Ha be is ülnénk valahova kajálni v inni,az túl rövid idő lenne.

Hogy utaljak rá,hogy esetleg áthívhatna,mert unatkozom?:D

Az úgy hatásos lenne, ha amikor beszélgetünk facebookon, írom neki hogy unatkozom mostanában itthon? És hogy haza költözött-e már albérletből?:D

20/L


2013. jan. 17. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Á dehogy,fúj,de rossz is az.

Ugye ez csak költői kérdés volt?

2013. jan. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
hozzám átjöhetsz, rendelünk pizzát vagy gyrosrt, xboxozunk is egyet, filmezünk is, dumálhatunk is amit csak szeretnél :)))
2013. jan. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy "jó lenne nála lenni,filmezni,pizzát rendelni, lustulni, hajnalig dumálni" :)
2013. jan. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dumálgatni hajnalig? Hát szerintem ha átmész egy fiúhoz és még hajnalig ébren is akarsz maradni, mármint nem este 10-kor lefeküdni... meg már randizgattatok is. Hátöööö... abból biztos, h több lesz, mint dumálgatás.
2013. jan. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én eddig csak egy lányt vittem haza mert őt nem csak megdugni akartam azóta 2éve együtt vagyunk :) a többi meg nem ért annyit, hogy elkeljen magyarázni kiféle miféle azért nem is vittem haza :D
2013. jan. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mért jó, ha virágnyelven beszélsz?
2013. jan. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nálam bevetették már többször csajok,hogy beszélt valami finom kajáról,aztán mondta,hogy szívesen elkészíti nekem,vagy megcsinálhatjuk együtt.

innen meg már ha nem félkegyelmű a manusod vágni fogja,hogy mi a pálya.

azért csináld meg a kaját ha felmész úgy illik és csak utána ülj bele.

2013. jan. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"azért csináld meg a kaját ha felmész úgy illik és csak utána ülj bele"


lol

2013. jan. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a csajokat alapból azzal szoktam felvinni, hogy főzök valamit. Eddig mindig "megfőztem" a csajokat is :)
2013. jan. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát kb. így: Figyelj Béla (tetszőleges névvel helyettesíthető), mi lenne, ha a következő randi nálad lenne, kicsit pizzáznánk, filmeznénk ilyesmi.


Ebből érteni fogja, nem vagyunk mi férfiak annyira bonyolultak.

2013. jan. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!