Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Egyszerűen nem ismerek olyan lányt aki összejönne velem/én összejönnék vele.

Figyelt kérdés

igényes vagyok, egy átlagos normális ember.

Sok lányt ismerek, de olyan akivel járnék vagy ő járna velem nincs. Én nem tudok és nem is akarok társkeresőn meg facebookon ismerkedni, viszont néha jó lenne már valaki.

Szerintetek, hogy ismerkedhetek?

(nem vagyok bulizós, de nem is egy begubózott antiszociális csak egyszerűen sem én sem a barátaim nem szeretünk bulizni járni.)

20/f



2013. jan. 17. 02:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés!

Suliban?

2013. jan. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ott sem lehet, mert egy olyan suliba járok, ahova heti 3 napot kell menni ez egy ilyen továbbképzés szerűség szakma után,és az osztálytársaim házas felnőtt 30-n túli emberek.


A másik "problémám", hogy inkább csak barátilag tudok közeledni meg hozzám is inkább úgy közelednek a lányok

2013. jan. 17. 02:23
 3/17 anonim ***** válasza:

Bárhol, kezdeményezz mindenkinél aki tetszik.

Nekem is ez a problémám.


21/N

2013. jan. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül ezzel :) :S
2013. jan. 17. 04:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég normális srácnak tűnsz. Sok csaj keres ilyen csávót, nyugodtan próbálkozz (szinte) bárhol. Simán leszólíthatsz a boltban egy csajt, vagy a parkban kutya sétáltatás közben.

Mondanám, hogy közös ismerős által sok ismerőst lehet szerezni, de gondolom ez már megtörtént. Még pár hely ötletként: suliban, munkahelyen, plázában, egy közeli csapat meccsén, buszon, vonaton, stb.

Itt most leírtam az összeset, ahol engem leszólítottak, de rengeteg helyen lehet próbálkozni. Én sem járok buliba, mégis le tudnak szólítani.:D

Ha pl vonaton egyedül utazom, nagyon tudok örülni a társaságnak. Szóval egy kis szemezés után oda is ülhetsz hozzám megkérdezni,nem tudom-e mennyit késik a vonatunk,vagy bármi. Nem az a lényeg,hogy mivel szólítod le. Ha bejössz neki, akkor nem fogja érdekelni,miket mondasz.:D Remélem segíthettem.

19/L

2013. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igaz szerintem nekem az nem menne h idegenekhez odamenjek xD
2013. jan. 17. 18:36
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Ekkora marhaságot... egyszer mindenki idegen volt az ismerőseid közül nem? Senki sem születik ismerősökkel tudtommal. Valamint az élet sem viccből méretteti meg az embert legalább 2x-3x (óvoda-áltiskola-középiskola-egyetem). Nyitni kell mert csukva maradsz. Inkább az elutasítástól félsz, na és akkor mi van ha elküld lovat szülni? Semmi mész tovább.
2013. jan. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, azzal a különbséggel, hogy olykor elmegyek bulizni, vagy kimegyek a haverokkal a városba.


Nyitottnak érzem magam, bárkihez odamegyek, tudok beszélni viszont, érdeklődő fajta vagyok.


De így se tudok senkit se "felszedni"? Csak beszélgetni lehet velem ezek szerint, akkor is, ha max. én nyitok.

2013. jan. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, írjatok még
2013. jan. 19. 03:28
 10/17 A kérdező kommentje:

utolsó előtti nem "marhaság" ha nem tudsz normális választ adni ne írj úgy is csak lepontoznak.

Utolsó: lehet mi örök egyedüllétre vagyunk ítélve?! :D

2013. jan. 19. 03:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!