Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Egyszerűen nem ismerek olyan lányt aki összejönne velem/én összejönnék vele.

Figyelt kérdés

igényes vagyok, egy átlagos normális ember.

Sok lányt ismerek, de olyan akivel járnék vagy ő járna velem nincs. Én nem tudok és nem is akarok társkeresőn meg facebookon ismerkedni, viszont néha jó lenne már valaki.

Szerintetek, hogy ismerkedhetek?

(nem vagyok bulizós, de nem is egy begubózott antiszociális csak egyszerűen sem én sem a barátaim nem szeretünk bulizni járni.)

20/f



2013. jan. 17. 02:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jogos, mint kérdező téged úgy sem tudnak lepontozni azt írsz amit akarsz.
2013. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem az a célom
2013. jan. 19. 17:51
 13/17 anonim ***** válasza:
Mért pontoztad le a 7est? én jót röhögtem rajta :D szerintem vicces volt, és annyira szánalmas, h ha ezen az oldalon valaki nem azt mondja, amit a kérdező hallani akar, akkor lepontozzák :S
2013. jan. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
azért pontoztam le mert nem a kérdésre válaszol + még bunkó is.. szerintem ezért nem én vagyok szánalmas na de ne térjünk el a témától :D
2013. jan. 29. 19:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, csak lányként. Valahogy általában azokat a srácokat vonzom, akik nem hozzám valók. Pedig gyakran eljárok otthonról, nyitott vagyok, ismerkedek is, de valahogy komoly kapcsolatot nem nagyon lehet egyikre sem tervezni.
2013. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ha van kedved írj
2013. szept. 28. 18:48
 17/17 anonim válasza:

Én is igy vagyok ezzel.

mindig a rosszak találnak be.

Te rendes pasinak tűnsz, sikerült azóta találnod valakit?:)

2014. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!