Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy a szépség relatív és egy csúnya lány szemében egy csúnya fiú is helyes, ellenben egy szép lánynál még az átlagos külsejű fiú is rondának számít vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen szubjektív h kinek ki tetszik. Persze van egy kis igazság amit mondasz, vannak ilyen emberek, de nem az összes, ne így fogd fel a dolgokat!!!
2013. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A szépség relativ. Eddig igaz amit irtál :D

Simán lehet hogy a stilus, a belső tulajdonság, az EMBER megszépit egy kevésbé előnyös külsőt is. Fiúnál, lánynál ugyanigy van.

2013. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

A gyengébbek kedvéért, egy csúnya lány szemében is lehet csúnya egy helyes fiú, és vonzó is egy sokak által csúnya fiú, és ugyan ez igaz fordítva is, tehát egy szép lány szemében is lehet vonzó egy csúnya fiú, és rondának is számíthatna neki egy átlagos, vagy egy jóképű srác is, könyörgőm, ami az egyik csajnál rondának számít, a másiknál meg lehet hogy pont egy szexéhes bombanőnél meg nagyon vonzónak és férfiasnak. Az egyik nőnél meg ami jóképű, a másiknak meg lehet hogy "nyálas" tehát akárkinek lehet akárkiről, negatív vagy pozitív véleménye, sok millió ember van, ez nem úgy működik hogy egy savanyú levesre mindenki azt mondja hogy sz*r, egy jó ízletes húslevesre meg mindenki azt mondja hogy jó, meg hát nem egyszer láttam már csúnya dagadt fiút tök helyes csajjal, tehát az meg a másik hogy a személyiség az ami igazán számít, tehát ránézésre mindegy hogy milyen nőnek mennyire jössz be, ha nem is próbálkozol, másfelől, ha mégsem annyira jönnél be egy nőnek de bepróbálkoznál nála, lehet hogy bele menne, hogy valaki legalább fölmerte csípni, másfelől egy kapcsolat amúgy sem úgy működik hogy némán nézem egész nap a másikat, én még férfi létemre is azt mondom hogy a belsőt tekintve még válogatósabb is vagyok, mint a külsőt tekintve, pedig ez a nőkre sokkal inkább igaz szokott lenni, de tudom hogy vannak akiknek már az elég ha egy nő magas, meg nagy cicijei vannak, hát nekem nem, nem vagyunk egyformák nagyon.


23/f

2013. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Amúgy ez általánosítás.
2013. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!