Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az zavaró ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az zavaró ha egy fiú "nem teper érted annyira, mégha többet is érez"?

Figyelt kérdés

Ez mennyire zavaró?

Mert én olyan fiú vagyok, aki flegma nyugalommal egyedül is teljes életet élek. Nem szokásom teperni egy lányért sem, én ilyen típus vagyok. Nem azt várom, h ő teperjen félreértés ne essék, csak én nem vagyok az a fajta aki olyan szekér után fut, ami nem biztos h felveszi. Az önbizalmammal semmi baj sincs, tudtára adom, h mit érzek, és ha elsőre nem mond igent, hát akkor továbblépek, persze nem felejtem el, mert sose lehet tudni h mikor miért mondja azt h nem. De én vagyok vele , h :" A Szerelem olyan mint a fingás!!! Ha erőlteted, egy nagy szar lesz belőle!!:)"



2012. dec. 28. 08:31
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:

Ezt hogy kell érteni?

Elhívod péntek este, és ha nem ér rá, akkor "ba+ magad"?

Nyilván én sem szeretem, aki zaklat, és nem fogadja el a nemleges választ, de egy kicsit azért küzdeni kell...

2012. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:

No jó de azért egy randi ötletét bedobni egy fiúnak, csak kellene, nem?

És én is osztom a véleményt, hogy a lányoknál az első "nem"-re nem mindig kell adni. Szóval elég gáz, ha egy "nem" után feladod, mint férfi. Nálam legalább is végzetes hiba lenne, mert én amolyan menekülős-féle típusú nő vagyok. Szóval max. azt érné el az illető, hogy ő is oda van értem, én is érte, csak én még gyagyi is vagyok, mert félremagyaráztam, vagy "nem"-eztem és akkor "ott vagyunk ahol a part szakad".

2012. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

Elárulom miért nem küzdök,mer nagyon egyszerű:


A legtöbb fiú leginkább azért küzd, mert szüksége van a lányra ahhoz h boldog legyen, most lehet natúran fogalmazom, de KELL NEKI!

Ezzel ellentétben én...remekül megvagyok egyedül is. Nincs szükségem feltétlen görcsösen egy kapcsolatra. Így nem is küzdök olyan nagy hévvel, főleg ha úgy látom, nem vevő rám az illető. Arra azért ügyelek, hogy a tudtára adjam az érzéseim, majd magárahagyom ezzel, kezdjen vele amit akar. Ha összejön velem, csak még boldogabb leszek mint előtte. Ha nem, hát akkor meg nem.:)

2012. dec. 28. 08:43
 4/55 anonim ***** válasza:
És hogy adod a tudtára? Megmondod neki? Vagy csak jelezgetsz?
2012. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
Márcsak azért kérdem, mert jelenleg hasonló szituációba vagyok.
2012. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Hát eleinte csak szemezünk, majd simán elkezdek vele beszélgetni, majd mittomén, ahogy a helyzet adja puszit adok neki megdícsérem azt a testrészét amelyik tetszik nekem, majd később felvetem, h eljönne e velem vhova, aztán ha eljön akkor az összejövés dolgot is felvetem. Amúgy nálam ez nagyon lassú és hosszú folyamat, no nem azért mert korábban nem merném megmondani, csak én szeretem ha ilyen lassan mennek a dolgok, nem sietek sehová.
2012. dec. 28. 09:02
 7/55 anonim ***** válasza:

Jah értem. De akkor addig nem adod fel, amíg nem hívod el magaddal, nem?

Hány éves vagy amúgy, hogy ilyen megfontolt vagy - ha nem titok?

2012. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Szerintem neked egy a bajod, túlságosan meg vagy elégedve önmagaddal. Ahogyan azt te is említetted "Az önbizalmammal semmi baj nincs". Hát ez látszik ;)
2012. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Ja, és a válaszom: Nekem nem kellene ilyen pasi :)
2012. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Én egyébként EBBEN A TEKINTETBEN osztom a "lassúság" elméletét a kérdezővel. Csupán egy a bajom, hogy jelen szituációmban sem vagyok egészen pontosan bizonyos, hogy mit is akar a férfi, mert egy kicsit lassan haladunk - amúgy engem se hajt a tatár.
2012. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!