Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok hozzá ha egy este az ablakotok alatt megjelenne az a fiú aki egy kicsit sem jön be, de ő fülig szerelmes belétek, és ott gitározna?

Figyelt kérdés
a ház legyen mondjuk családi
2013. jan. 18. 17:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Aranyosnak tartanám. :)
2013. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hát én eleve cikinek érezném, és tudom, én vagyok túlságosan kis izé... de baromi kellemetlen lenne, hogy minden szomszéd, a szüleim ezt figyelné, hogy valaki szerenádot ad nekem:S gyorsan leállítanám, és megköszönném a gesztust, esetleg ilyen hidegben behívnám egy teára, és ott mondanám el neki, hogy még egy ilyet ne :)
2013. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a szerenádos idők már elmúltak szerintem... nem is baj, mert totál ciki amúgy is.
2013. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12-es vagyok


úgy érezném, hogy sarokba szorít. mindenképpen fel kéne őt vállalnom az összes szemtanú előtt, hiszen nem tehetem meg, hogy ki se nyitom az ablakot sem. kicsit olyan ez, mint amikor amerikában egy nagy focimeccs szünetében, a pálya közepén (meg a kivetítőn) kéri meg valaki a barátnője kezét... erre mondhat nemet?

2013. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elsőre biztos zavarba jönnék, de azért örülnék neki. És hogy ezek után tetszene azt nem tudom, bár valószínűleg semmit nem változtatna azon, hogy vonzódom e hozzá. De mert ilyen bátor volt biztos behívnám és négyszemközt elmagyaráznám neki, hogy hiába viselkedik édesen, nem tudok rá másképp gondolni.
2013. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hívnám a rendőrséget.

Bár apa hamarabb kimenne :D

2013. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

kínos lenne, nem tetszene.

19/L

2013. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Rámosolyognák ,majd a fejébe húznám azt a rohadt gitárt.!:'D
2013. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!