Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják ezt szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slukk kérdése:

Miért mondják ezt szinte állandóan?

Figyelt kérdés
Nos azt szeretném kérdezni,hogy sok lány miért mondja azt egy fiúnak,miközben egész jól elvannak,hogy "Bocsi,de nem szeretnék tőled semmit,maradjunk inkább barátok" Vagy "Szeretlek,de nem úgy". A lányon látszik,hogy nagyon odáig van a fiúért,de közben sehol semmi.Utána meg visszahallani,hogy ki van borulva,hogy miért nem talál egy rendes srácot.Hol vannak az olyan lányok/nők akik nem csak barátot látnak egy normális fiúban? Sok lány mondja rólam,hogy milyen rendes,aranyos,kedves vagyok velük,mindig örömmel fogadnak,ha meglátnak,de ha próbálnék rányomulni,persze fokozatossággal,már az elején előjönnek ezzel a barát dologgal. 19/F

2013. jan. 18. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem olyankor a külső nemteccik nekik....velem is volt már ilyen pedig nem vagyok egy ronda gyerek:)
2013. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Mert nem fekszel hanyatt előttük, nem csinálsz magadból hülyét a kedvükért. Tapasztalat, hogy azokkal a fiúkkal kavarnak inkább a lányok, aki mindenki előtt kész hülyét csinálni magából.
2013. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez a génekbe van kódolva a nőknél! A nők a gazdag, vagy akaratos embereket szeretik, mert őket vélik magabiztosnak és úgy vélik velük jobban boldogulnak....

A rendes, normális srác a szemükben gyenge, férfiatlan és eltaposható, még akkor is ha izmos, értelmes, jól ki tudja fejezni magát.....

Ez olyan, mint ahogy te, vagy én a csinos arányos női testet és erős nőies kisugárzást tartod megnyerőnek. Amúgy erről millió cikk van a neten és tanulmányok bizonyítják! Megkérdezheted a nőket, úgy is azt mondja, hogy rendes és aranyos srácot akar, de tudat alatt gyengének véli! Ez az evolúció!

Én sem jönnék össze olyan nővel, aki nem tetszik! És inkább ne legyen senkim, mint egy olyan, akivel nem merek megjelenni a társaságban, vagy egyáltalán nem vonzódom hozzá! Csak az a különbség a nők és a férfiak között, hogy mi ezt kimondjuk és ez baromira csípi a nők szemét!

2013. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igaza van Mergax-nak, a külsőd nem tetszik. Fiatalok nagyon sokat várnak el. Neked se feltétlenül kellene egy kedves, de csúnya lány.
2013. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát érdekes amint mondtok,főleg amit írtál hogy sok cikk szól erről,elég érdekesen hangzik,ugyanakkor némiképp lehangolónak is.De nem adom fel,majd csak találok valakit,aki másképp vélekedik és nem pusztán a barátjának tekint.
2013. jan. 18. 22:32
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Mergax szerintem pedig egy picit túlzottan is leredukálta a dolgot!


Nyugi, ezt kaptam már én is és olyan lánytól aki bepróbálkozott nálam! :) Csak ő nem finomkodott, hanem rendesen odamondta a helyzetet! "Olyan kis rendes srác vagy, amit sz..ba se vesznek a nők! Ami kár, mert amúgy férfias vagy" Szóval tetszem neki és vonzódott hozzám az elején, de én meg a rendes kis szelíd gyerek, aki nem teperte le és nem bunkózott néha pár perc alatt lerongyolta az esélyeit 0-ra!


Amúgy ne add fel, csak ne pörgesd rajta az agyad, mert bele őrülsz és itt fogod sajnáltatni magad, vagy írsz mindenféle "Miért nem találom meg alámaimhercegéneklovagjánakdússzőrűparipáját?" kérdést kiíró lánynak. Majd lesz valami és még bőven van időd..., 5év előnyöd van hozzám képest! Szóval türelmeből én sem fogytam ki, csak már nem élek mesevilágban és nem hagyom olyan könnyen, hogy a köd és a vágyak olyan könnyen rámüljenek. Néha próbálkozom lányoknál, akik elküldenek, ekkor kicsit lelki traumát kapok és szüneteltetem a témát és néha erőt veszek magamon és ráveszem magam ilyen ismerkedéses dolgokra...:) Nem nyavajgok és te sem tedd azt! Foglald le magad szépen valami hobbival!

2013. jan. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon hasznosak voltak!:)
2013. jan. 19. 09:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem eljön majd az a lány aki értékeli, hogy ilyen rendes srác vagy, csak ne add fel.
2013. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A barátom (21/F) nálam két éven keresztül próbálkozott és ezalatt az idő alatt én is mondtam neki egy jó párszor, hogy "Nem szeretnék tőled semmit, maradjunk csak barátok.". Igazából tényleg úgy tekintettem rá, mint egy barátra és kedveltem is eléggé, de nem akartam tőle semmi intimebbet, viszont rajta végig láttam, hogy többet akar. Végül a hatalmas kitartásának köszönhetően fél éve kezdtem többet érezni iránta és járni kezdtünk. Most hihetetlenül hálás vagyok neki és nagyon szeretem.


Nem azt mondom, hogy várj 2 évig, de a kitartás valóban egy egészen jó tulajdonsága az embernek, főleg ha van egy lány, akiről tudod, hogy vele igazán boldog lennél.


18/L

2013. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó az szép történet. De ez olyan 100-ból egy, vagy esetleg két esetben jön be. Vagy a srác adja fel, vagy pedig a lány talál közben mást...(úgyhogy lehetsz is hálás és nagyon becsüld meg a barátod)


De úgy hogy ez a hozzászólás is beérkezett, pont beugrott unokahugom lépcsőházában élő srác. Ez a fiú nagyon szerelmes volt a felettük lakó lányba. Nagyon önbizalomhiányos volt és a barátai noszogatták, hogy menjen fel hozzá! Felment és elhívta randizni. A lány semmit nem érzett a fiú iránt, de tartották a kapcsolatot ezek után 1,5-2évig. Aztán egyszer csak a srác észrevette, hogy a lánynak van valakije...

A srác baromira maga alatt volt, nagyon depressziós lett és egyik nap a szülők arra értek haza, hogy a gyerekük az erkélykorláton áll és erősen komoly szándékkal le akart ugrani. Ez volt a kontra példa, hogy a türelem és a túlzott ragaszkodás milyen szinten tud már veszélyes lenni. A srác szülei elköltöztek és a lány is eléggé ki volt bukva, unokahugom vigasztalta (gyermekkori barátnők), hogy ő erről nem tehetett semmit és hogy ne beszéljenek többet a fiúval....


De az utolsó hozzászólónak annyiban igaza van, hogyha megtalálod azt a lányt, aki értékeli benned ezt a tulajdonságot, akkor nagyon hálás lesz érte!

Engem még nem talált meg, de már látom magam csontvázként egy buszmegállóban forever alone táblával a nyakamban...:)))))

2013. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!