Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják sokan, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy ne nyávogjunk, mi alacsony, sovány, csúnya fiúk, hanem legyen önbizalmunk és lesz csajunk, amikor mindenhol azt mondják, hogy nem tudnak vonzódni a lányok az alacsony, sovány fiúkhoz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 12:06
 1/6 Nueleth ***** válasza:
62%
Én perpill. pont egy alacsony, sovány fiúhoz vonzódom, nagyjából egyforma magasak vagyunk, magassarkúban picit magasabb vagyok mint ő... És képzeld, van önbizalma, és ettől igenis vonzóvá válik. Számomra legalábbis, de biztos, hogy nem vagyok ezzel egyedül.:)
2013. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne nyávogj már! Az esetek legnagyobb százalékában semmi köze a testalkatnak a párkereséshez.
2013. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
figyi nekem egy alacsony és vékony pasim van. én alacsonyabb vagyok nála és ez így pont jó. és van önbizalma amitől vonzóbbá válik. ;)
2013. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

EGykor én is vidám voltam és sok-sok lánynál próbálkoztam, de folyton csak elutasítottak a lányok és úgy néztek rám, mintha valami szörny lennék, undorral és flegmák, bunkók voltak velem, tisztelet a kivételnek, mert volt rendes lány is, csak neki sem kellettem, mert vagy volt már pasija vagy nem akart kapcsolatot valamiért.

Én már totál kiábrándultam az életből, savanyú, megkeserdett, dühös fiú lettem.

2013. jan. 19. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Hidd el kérdező, hogy ez rosszabb is lesz majd. Meg utálod magadat is meg a nőket is.

A kérdésre válaszolva- elvileg a csúnyaság relatív vagy mi.. Te hát minden nőnek más a csúnya, más a szep, vagy elfogatható. Az önbizalo hiány elég eltrettentő dolog, szerintem te se szeretnél hoszútávon egy sipákolós, negatív élet felfogású nőt, hidd el nekem, az agyadra menne.

Amúgy a nőknek van egy olyan tulajdonságuk, hogy szeretik saját magukat egyedinek mondani.pedig nagyon is egyformák (az összes hülye!) . És hát ugy gondolják, hogy -óh, nekem nem kéne ez a gnóm, majd valaki más ugy is össze jön vele.

Az ám csak hát mindegyik ezt gondolja, még az a ´valaki más´ is.

2013. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányok a náluk alacsonyabb fiúkat nem szeretik, nem az alacsonyakat, és csontos gebékért nincsenek oda, nem a soványokért....
2013. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!