Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Hagyjam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hagyjam, és felejtsem el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Párnap múlva lesz az első randim egy sráccal, akivel elötte egyszer találkoztam és facebookon beszélgettünk. Én 15, ő 20 éves..A fiú így ennyi ismeretség utánn elég szimpatikus volt nekem és fura érzéseket váltott ki belöllem (amit eddig nem igazán éreztem). Nem mondhatnám szerelemnek, mert nem ismerem igazán. Én olyan tipus vagyok, aki nem adja könnyen magát és megkell érdemelnie egy férfinek/fiúnak mindent, de neki nem tudok „ellenálni”. Nem vagyok egy félős tipus de az első randinkon szeretné, ha nála aludnék, én viszont nem akarok mert tudom, hogy több is történne (erre több jel is utal!!). A barátnőim azt mondták hogy csak szexelni akar és felejtsem el, engem viszont elvakítanak azok az érzések, amiket kivált belöllem..

2013. jan. 19. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg fog dugni. Azért nem tudsz ellenállni, mert nem látod át a helyzetet. Nem mindenki jó és kedves. Valaki tényleg csak a puncidra utazik.
2013. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy hagyd, egyértelmű jele annak, hogy csak friss húst, könnyű prédát lát benned! Sajnálom
2013. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hagyd
2013. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgylátom eggyértelmű:/ Köszönöm.:)
2013. jan. 19. 16:44
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan "rázzam le "?
2013. jan. 19. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán írd meg neki, hogy te nem szeretnél ilyen hamar ott aludni, és kész. Hamar észre fogod venni, ha csak a puncira hajtott (ez amúgy több mint valószínű).

Lelép és nem fog keresni többet, vagy ha a te keresésedre reagál is, azt is csak ímmel-ámmal teszi.

2013. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem.:)) Köszi:S
2013. jan. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!