Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit tegyek? Felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit tegyek? Felejtsem őt el, és hagyjam ezt az egészet, vagy higyjek neki, hogy tényleg szeret, és várjak rá?

Figyelt kérdés

Egy elég zürös helyzetben vagyok.


Egy sráccal régebben összejöttem,de 1 hét után szakítottunk.Az ok az volt,hogy szerinte nem müködik a dolog 2 osztálytárs közt.Tiszteletben tartottam a döntését,és nem lógtam a nyakán,hogy még kaphassak egy utolsó esélyt,hisz igazán meg se próbáluk ezt az egészet,meg az az 1 hét,az nem volt nevezhető járásnak,hisz nem vállalt fel mások előtt.Szóval ez olyan volt,hogy csak akkor mert hozzámnyúlni,mikor nem látott minket senki.Ez volt a nagy járásunk.


Sok szenvedés következett,egy fél év utánn sikerült lenyugodnom,azt nem mondhatom,hogy sikerült őt kizárni a szivemből,hisz a szerelem nem múlik el egyik percről a másikra,főleg nem úgy,ha minden nap látom őt.


És most jön a baj.Kb október óta minden nap ír messengeren.Eddig még oké is lenne,mert barátok végülis lehetnénk.De amit ő ír,az fáj.Olyant írt,hogy megbánta,mikor véget vetett ennek a kapcsolatnak,elhamarkodott döntés volt.Már ez feltépte a sebeket a szivemen,arról nem is beszélve,hogy aztán decemberre már elfajultak a dolgok,és már olyant írt,h nagyon szeret,nélkülem nem tud élni,hiányzom neki.Szilveszter éjjelen folyamatosan csörgetett,és sms-t írt,h mennyire szeret.


Nekem ennél több nem is kelett,és az a fél év,mikor azon dolgoztam,h elfedjem,mintha eltünt volna az egyik percről a másikra.És én megint bedőltem a szavainak,és feltépte megint a sebeket.Le se tudom írni,mit érzek.A baj az,h most olyant irt,h nyugodjak meg,mert mi egymáséi leszünk még.De nem értem őt...jó neki az,ha szenvedni lát?


Mit javasoltok,mit tegyek?


Várom a válaszotokat,hisz most nagyon tanácstalan vagyok.

Köszönöm!


2009. jan. 6. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Objektíven kívülállóként nézve a srác paraszt több okból is. Egyrészt gáz, hogy nem vállalt fel az osztálytársaitok előtt. Másrészt szerintem bántó, hogy az mondta, azért nem jóhettek össze, mert szerinte nem működik két osztálytárs között. Én már itt elküldtem volna melegebb éghajlatra.


Az meg, hogy fél év után visszajön a "bocs, mégsem" szöveggel, de még mindig nem tudja mit akar még nagyobb parasztság. Nem veszi észre, hogy az érzelmeiddel játszik és baromi sok fájdalmat okoz.


Ennek ellenére úgysem adod fel a reményt, mert soraidból érezni lehet, hogy vágysz rá, akármilyen tróger módon is viselkedik. Én viszont azt javasolnám, hogy keress mást. Biztos találsz magadnak szebbet és jobbat, akinek fontosabb vagy és még büszke is rád.

2009. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeret ahogy állítsa akkor bizonyítsa be mert nem szép dolog ahogy ő viselkedett veled.Mond neki,hogy szeretnéd ha bebizonyítaná,hogy szeret és nem csak azért van veled,hogy le akarjon fektetni.Tapasztalatból mondom mert én így jártam csak az volt a baj, hogy én be is dőltem a hazugságnak hány éves vagy?
2009. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben voltam én is...

és én azt mondanám, bármennyire fáj is, de nem érdemes egy olyan hajóra felszállni ami már 2szer is elsüllyedt, úgy hogy közbe rajta utaztál. én még azt csodálom, hogy bízol benne =/ játszik veled... remélem hamar sikerül majd túltenned magad rajta.. igen tudom, nagyon nehéz lesz, de hiddel sikerülni fog ;-)

2009. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ezek után,hogyan érhetném el azt,hogy újból barátként tekintsek rá? am 17 éves vagyok.
2009. jan. 6. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok.. szerintem az lenne a legegyszerűbb ha megmondanád neki, hogy nem szeretnél semmi mást csak barátságot. gondolom meg fogja érteni
2009. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!