Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet abból gond, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból gond, hogy a jövendőbelim muzulmán?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem nem
2013. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem sem
2013. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
hát ha itthonmaradtok, annyira nem lesz gáz, mintha hazavisz, mert ott a nőket köztudottan semmibeveszik, jogaik nincsenek és senkit se fog érdekelni, hogy nyugati vagy. (remélem, te vagy a nő és megfelelő választ adtam így :D)
2013. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem főleg nem
2013. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
De ez most őszintén.. milyen kérdés?? Van egy ember akit szeretsz és összeházasodsz vele, de előtte gyorsan feljösz gyakorikerdesek-re, hogy megkérdezd, hogy mások mit gondolnak róla nehogy valami baj legyen, mert ha már valaki azt írja, hogy "lehet" akkor lefújva az egész....
2013. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ebben csak gondot látnék a helyedben...
2013. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de lehetséges. Annyi a lényege, hogy ne menj szerintem vele vissza az országába, maradj a nyugati kultúra közelében. Nem tudom milyen vallású vagy, viszont ha keresztény akkor nem kell aggódnod, mert én úgy tudom, hogy a muszlim szabályok nem tiltják a házasságot keresztényekkel, és köztudott: a szerelem mindent áthidal. Sok sikert kívánok neked. Ha ő igazából szeret, képes szakítani a szokásaival, hogy együtt tudjon élni veled. =)
2013. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Döntsd el:


[link]

2013. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nézd meg a Lányom nélkül soha c. filmet, és gondolkozz el rajta... szerintem vannak olyan kulturális különbségek, amiket nagyon nehéz áthidalni. ha itt vagytok, a te terepeden, akkor tök jó minden, de ha hazamentek, akkor lehet, h tök megváltozik, hiszen az ottani normák, elvárások, erkölcsök szerint kell viselkednie, és előjön belőle az agresszív, elnyomó férj.


vagy gondolj csak bele Mehmet Karcsi esetébe: összeházasodtak a szülők, lett egy fiuk, majd a török férj úgy gondolta, részéről ennyi volt a dolog, és lelépett a kisfiúval, akit ki sem lehetett adatni Törökországból, mivel az ottani törvények szerint az apát illeti a fiú gyerek. én nem akarok szítani senkit az arabok, muzulmánok ellen, csak náluk egészen már a "normális", elfogadott, mint nálunk.

2013. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!