Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerintetek mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mi lehet a baj velem? (kérdésem túl hosszú többi lent)

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és amióta elkezdtem dolgozni főállásban mellette még járok estire nem sok időm maradt barátaimra és különböző baráti köreimre pl bulizni.. így szép lassan úgy mond elfelejtettek. Ennek hatására már körülbelül 5-6 hónapja nincs barátnőm ami engem nagyon frusztrál :/ Soha nem volt baj beszélgetéssel,humorral hisz szeretek is beszélni és megy is de úgy érzem amióta dolgozok egyetlen egy nőt sem érdeklek. Mivel szórakozó helyre havonta 1 ha eltudok menni így pl a kocsmai ismerkedés,barátok barátainak megismerése szinte 0 csökkent mert ahogy feljebb is írtam úgy mondd el felejtettek :/ Így hát próbálok az interneten ismerkedni különböző közösségi portálokon de úgy érzem hogy egyáltalán nem keltem fel a lányok érdeklődését pedig próbálok ismerkedős és egyben humoros szöveggel próbálkozni de többnyire tőmondatokban kapok választ jah,oké... ! Nem fényezni akarom magam de nem vagyok ronda, ápolatlan, divatosan öltözök.... és már teljesen tanácstalan vagyok :( MI lehet velem a baj vagy mit csinálok rosszul?!

2013. jan. 20. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincsen veled, azért mert szorgalmas vagy, az nem a te hibád.:) Ha valódi barátaid lettek volna, akkor föltudják fogni józan paraszti ésszel, hogy neked dolgoznod kell, és az mellett iskola. Ilyen helyzetben voltam már én is, megértem.
2013. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Semmit sem csinálsz rosszul :) Lehet, hogy az a baj, hogy tulságosan nyomulsz a közösségi oldalakon. Ha nyomulsz. Ha meg nem akkor adj egy kid időt a dolgoknak.
2013. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egyet értek az előttem szólókkal, akár kinek meg tudnál felelni. De elég sokan gondolják úgy, hogy az internetes kapcsolat/üzenet személytelen, még azok is akik regisztrálva vannak ilyen helyeken.
2013. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz, melyik megye?
2013. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: énis hasonló cipőben járok, csak én koli miatt költöztem el itthonról míg fősulis voltam..hazajártam minden héten 3napot de akkor dolgoznom kellett éjjelente és most is hogy befejeztem a sulit heti 6éjjelt.. Melőllem is elmaradoztak a barátok mert szombat este örültem ha végre egész este pihi volt..én sem tudom a megoldást..
2013. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!