Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a csajnak hogy talalkozni akarok vele?

Figyelt kérdés

Mar reg megbeszeltem egy csajjal hogy majd elmegyek egy eloadasra a szinhazba, es ez holnap lesz, csak azt nem tudom hogy mondjam meg a csajnak hogy eloadasra utan talalkozni szeretnek vele szinhazon kivul.

Facebookon ismerkedtem meg vele, es meg sose lattuk egymast elobe, ez lenne az elso talalkozas.

Hogy mondjam el neki?


2013. jan. 20. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs kedved előadás után meginni valamit?
2013. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Szia!Van kedved találkozni előadás után?!" Valahogy így.Lazán.Nyugodtan.
2013. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Játszunk egy játékot"
2013. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Szia, holnap jössz az előadásra?" (a válasz igen) "Van kedved utána inni/enni valamit/sétálni/stb.?"
2013. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy az eloadas este keson er veget, igy nem hivhatom el inni. En arra gondoltam hogy hazakiserem, de ezt nem mondgatom el elore.
2013. jan. 20. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
"Szia, van kedved dumálni előadás után?"
2013. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sziriusz...777 válasza:
Na ne meg nem is lattad eloben lehet h nem is fog teteszeni amilyen.Szerintem elsore elegendo a szinhazi egyuttlet!Legfeljebb hazakisered puszi-puszi s kesz asztan meg megdumaljatok a reszleteket a kovetkezo talirol
2013. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!