Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon csúnya vagyok, a lányok folyton elutasítanak, mégis hatalmas szívem van, érzelmes típus vagyok?

Figyelt kérdés

Persze senki sem tudja milyen vagyok mélyen belül, mert rögtön kapom az elutasítást a lányoktól és ez nagyon fáj, de igazából meg is értem, mert egy csúnya fiú nem vonzó jelenség. Egy ideje már nem is próbálkozom lányoknál, egy éven át csak elutasítottak a külsőm miatt úgy, hogy jellemre sosem ismertek meg, nem voltak vevők rám a külsőm miatt. Én ostoba mégis mindig álmodozom egy aranyos, kedves, szeretni való lányról, aki a külsőm ellenére is meg tud szeretni, de persze ez csak a mesékben létezik. :D

Engem senki sem tud szeretni, senki sem tud szerelmes lenni belém, csúnya vagyok és úgy látszik a lányok inkább választanak egy helyes, de érzéketlen srácot, mint egy érzelmes, ronda szörnyet. Én megértem, de attól még fáj belül. De ez van, csak azt nem értem, miért lettem ilyen, miért párosult a ronda külsőm a jó belsővel. Inkább úgy szokott lenni, hogy amelyik fiú külsőre is helyes az jellemre is rendes. Így lenne normális.


2012. dec. 4. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, szörnyű a világ, elviselhetetlen csapásokat mér rád az ég, ó te szerencsétlen, de semmi baj, most megérkeztél erre az oldalra sorstársaidhoz, a sok csúnya ámde nemes lelkű fiatalember közé.
2012. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert a sok elutasítás miatt többet foglalkozol az érzelmekkel. Nem egy olyan nőt keresel, akit megdughatsz, sokkal inkább olyat, aki melletted áll és szeret, így leginkább az érzelmekre fektetsz (na nem úgy. :)).
2012. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hagyd már a f*szba a "csúnya fiú"-s kérdéseidet, b*szdmeg! küldj egy képet, hadd nézem már meg, h miről beszélsz!
2012. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
"nagyon csúnya vagyok, a lányok folyton elutasítanak, mégis hatalmas szívem van, érzelmes típus vagyok"---> itt a baj az utóbbit túlzásba viszed.
2012. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ILoveSony válasza:
Elôször is gyurd ki a tested hogy legalàbb az legyen jo másodszor ne legyel tul erzelgos a lànyok a férfiakat szeretik nem a nyàlas kisfiukat es harmadszor ne a jo csajoknal probalkozz hanem azoknal a lanyoknal akiknek nincsen semmi udvarloja (azaz hàt mondjuk ugy h nem szépek
2012. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ronda fiúként te csinálhatsz bármit, nem fogsz kelleni egy csajnak sem, ha ronda vagy. Én megtettem mindent amit lehet, de semmivel sem sikerült csajt találnom. Ez jut a ronda srácoknak. a magány. Ezt kell elfogadni, még akkor is, ha nehéz, de ez tény.
2012. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne görcsölj ezek, hiszen Shrek is megtalálta Fionát :D

30 körül azok a lányok akik elutasítottak mindenkit mert minden apróságba belekötöttek és finnyáskodnak majd azon kapják magukat, hogy egyedül maradtak míg a többinek már mind családja van

és akkor magukba néznek, meg másokba is és meglátják a felszín alatt lévő valamit ami az embert emberré teszi

eljön a te időd

addig meg ne foglalkozz a szerelemmel és a kapcsolattal, legyél Fiatal, utazgass, próbálj ki sok jó hobbit, bulizz a haverokkal... egy család mellett olyan könnyen mint egyedül már nem teheted meg...

2012. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Muszáj változtatnod a hozzáállásodon és a magadhoz való viszonyodhoz! Lehet, hogy "csúnya" vagy, de neked ezt nem szabad elfogadnod - sőt, MINDIG azt kell látnod magadban, amit szeretsz magadon! Így egy idő múlva el fogod fogadni magad, megbékélsz magaddal, amit a környezeted is észrevesz, s ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor más is jól fogja érezni magát veled. Trust me.

Egy mondat az érzelgősségről: szerintem ahhoz, hogy egy fiú igazán érzelgős lehessen, nagyon bizalmas kapcsolatot kell ápolnia a lánnyal, hiszen, ha ez nem így van, a lányt nem fogja érdekelni a sok érzelem, s megijed attól a súlytól, amit ráhelyezel.

Jelige: same here (volt, amíg meg nem léptem ezeket).

2013. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak szimplán a nem létező faszuk kivan a nyavajgásból.

"Engem senki sem tud szeretni, senki sem tud szerelmes lenni belém, csúnya vagyok és úgy látszik a lányok inkább választanak egy helyes, de érzéketlen srácot, mint egy érzelmes, ronda szörnyet."

Itt rúgnálak tökhelyen, hogy növessz egyet.

2013. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!