Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért zavarnak így össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarnak így össze a csajok azzal, hogy egyik részük lerondáz, a másik meg helyesnek tart?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a nagyon szép lányok vagy a nagyszájú, társaság középpontja típusú csajok szoktak lerondázni meg a r.bancok, a csúnya, átlagos vagy szép, de magukat csúnyának tartó lányok pedig helyesnek tartanak. Az is érdekes, hogy szemezni csak szép lányok szoktak velem vagy a hajukat simítgatni, lesütni a szemüket, ha épp szemezünk, míg a facebookon meg csak olyan lányok nyomulnak rám, akik nekem sajnos nem jönnek be, míg ott a szépek lerondáznak, ha véletlen bepróbálkoozm egynél. Én ezt nem értem, most akkor mégis miért van ez velem, lehet-e így számomra is vonzó barátnőm vagy jöjjek össze olyan lánnyla, aki nem vonz külsőre?

Teljesen össze vagyok zavarodva, mert nem tudom, hogy van-e jogom szép barátnőhöz ezek után.

Nem értem miért szívatott meg így az élet, bár olyan pasi lennék, aki egyértelműen ronda vagy helyes lenne, mert ez az őrlődés csak kikészít. :/

Én már ott tartok, hogyha egy olyan lány lenne, aki helyesnek tart és nekem is bejön, összejönnék vele, már nem érdekel semmi sem, rossz egyedül, néha egy szánalmas ölelésnek is örülnék, ha olyan lányt ölelhetnék, aki bejön nekem meg személyiségre is kedves, aranyos.


2013. jan. 23. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
MERT MINDEGYIK EGY INDIVIDUUM ERGO SAJÁT, ÖNÁLLÓ ÍZLÉSSEL RENDELKEZNEK?
2013. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahány ember,annyi ízlés
2013. jan. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez baromság, hogy mindenkinek más az ízlése. Jól behatárolható azon tulajdonságok köre, amikkel egyáltalán labdába lehet rúgni a húspiacon. (szép képzavar) Ha valóban annyiféle ízlés lenne, akkor mindenki elkelne, és nem a férfiak 30 százalékáért harcolna a nők 95 százaléka (a maradék leszbi, vagy aszexuális)
2013. jan. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát először is. Hány éves vagy?

Utána. Valószínűleg azért, mert a nagyon szép lányoknak nagyon helyes fiúk jönnek be, a nagyszájú csajok meg a r.bancok meg általában nem reális véleményt alkotnak.. Az átlagos lányok szerintem valószínűleg azért vagy helyes, mert náluk nem sokan próbálkoznak be, és elérhetetlennek tartják azokat a srácokat, akiket a nagyon szép lányok helyetted akarnak. Szerintem ne kategorizálj, mert semmi értelme.

Amúgy meg jogod mindenkihez van, ez nem így működik. :) Olyan lánnyal ne járj, aki nem vonz külsőre, mert ezt ő is megfogja érezni, és annál nincs rosszabb ha a "nincs ló, jó a szamár is" el szerint választasz barátnőt. Neked is lesz egy olyan lány akit kívül belül szeretni fogsz. Csak várj rá :))

Remélem érthető voltam. :)

15/l

2013. jan. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
küldj képet :d
2013. jan. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Harvey Harvey Harvey Dent..Two-Face
2013. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég fiatal lehetsz, csajozás terén kezdő.

Most megtanultad az első számú leckét: A nőket nem lehet kiismerni, mert nem egyformák és fiú logikával nem lehet megérteni a gondolkodásmódjukat.


Persze próbálkoznod kell, mert így szerzel tapasztalatot, de sok bukás/égés vezet a sikerhez!

2013. jan. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A világon nincs olyan emner aki mindenki szerint szép vagy mindenki szerint csúnya. Ahány ember annyi ízlés, ez van.
2013. jan. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!