Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan szedjen valaki önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szedjen valaki önbizalmat, ha mindig elutasítják?

Figyelt kérdés
Mindig előadják itt gyiken, hogy olyan pasi kell, aki teli van önbizalommal, anélkül ne is csajozz, bla-bla. Az önbizalom a sikerélményekkel együtt jön. Akit mindig elutasítanak azzal mi legyen?
2013. jan. 23. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Nekem az segített kicsit, hogy az élet más területein nem vagyok akkora lúzer, mint a csajozásban. De a csajozási sikertelenségeim néha így is elkedvtelenítenek.
2013. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább, majd jön a sikerélmény.
2013. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanez vagyok,lányban. " Úgy nem szólnak hozzád,ha nincs önbizalmad,rossz rád nézni"

Önbecsülést meg majd veszek valahol....mi?

2013. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A pofára esés bizony fáj még akkor is, ha nem szenvedsz fizikai sérülést. A lelki sebek is legalább annyira fájnak, de én már nem foglalkozom a kudarccal. Úgy indulok neki az ismerkedésnek, hogy benne van megint a csalódás, de vesztenivalóm nincs, ezért megpróbálom. Hamar túlteszem magam rajta szerencsére.
2013. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Önbecsülést meg majd veszek valahol....mi?"

Ez nagyon jó mondat, fölírom magamnak. :)


Kedves Kérdező! Sajnos nem tudom a választ a kérdésedre, de itt maradok, hátha én is kapok valami tuti tippet.

2013. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor megkérdezem, hogy szerinted egy emberben csak az a becsülendő, hogy senki nem utasította el? Ez nem becsülendő dolog, ez egy dolog, ami vagy így van, vagy nem. Csak erre lehet büszkének lenni? Ugyan már, ez hülyeség. Sikrélmény kell? Pozitív dolgok, amikre építkezhetsz? Iskolai eredmények? Sport eredmények? Hobbi, amire rengeteg időt szánsz és amiben jó vagy? Egyéb tehetség? Kiemelkedő humorérzék? Magas fokú empátia? Remek barátok? Nagyszerű család? Másokkal való kedves bánásmód? Tudásvágy? Esetleg jó nyelvérzék? Széleslátókörűség? Tolerancia? Izgalmas, különleges érdeklődési kör? Komolyan, az élet, egy ember, a személyiség összetétele alapján csak akkor tudtok megbékélni magatokkal, ha a kedves szomszéd lány/fiú rád mosolyog? Komolyan úgy akarjátok leélni az életeteket, hogy más emberektől függjön, hogyan viseltettek önmagatok iránt?
2013. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

lány szemszögböl:

minden lány más

ha úgy mész oda valakihez, hogy úgyse fog sikerülni, mert xy-nal se jött össze, az a csajt egyáltalán nem érdekli, azt lárja rajtad, hogy egy újabb lúzer vagy, és meg se erölteted magad, hogy jó képet vágj a dologhoz, ne várd el senkitöl, hogy lelket öntsön beléd, senki nem fog megsajnálni, és azért összejönni veled

minden lányhoz tiszta lappal kell odamenni, próbáld meg új lehetöségként felfogni :) egy lánynak se kell tudnia, hogy azelött 100-ból 100-szor visszautasítottak, ha a 101.-re összeszedted magad, és sikerült

tudom, hogy ez így nem könnyü, de ez van...

2013. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7-es, én jelenleg pont ilyesmivel próbálkozom :) Gyorsan lezárni a kudarcot úgy, hogy semmi se emlékeztessen rá, és jöhet a következő. Igaz, ezzel a stratégiával sem megyek jelenleg többre, de remélem a legjobbakat.
2013. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Önbizalom addig kell, h le tudj szólítani egy lányt. Onnantól kezdve a külsődön múlik minden. Nem azért utasítanak el mindig, mert nincs önbizalmad, hanem mert nem nézel ki jól.
2013. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8

remélem, összejön majd valami :)

de gondolj bele: ha odamenne hozzád egy depis csaj, hogy halál szerelmes beléd, de amúgy öt mindenki utálja, mert csúnya, és szerencsélten, akkor lenne kedved összejönni vele? csak mert nem hiszem... ugyanez van fiúknál is

nekem pl nagyon bejön, ha valaki pozitív életfelfogású, és mindig vidám

#7 voltam

2013. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!