Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, érezhet ő is irántam valamit?

Figyelt kérdés

Ő 17, én 14 (igen, igen tudom fiatal vagyok, nem azt írtam, hogy szerelmes vagyok belé, csak, hogy bejön). Egy iskolába járunk és mindig a haverjaival van, de mikor elmegy mellettem mindig abbahagyja a beszédet. Akár mondat közben is. Még nem beszéltünk, sajnos. Nem tudom, hogy milyen indokkal szólítsam le vagy írja rá. A barátaim szerint szokott nézni, de ezt nem tudom, hogy igaz-e. Lépnem kéne? Várjam, amíg ő lép? Miért marad csöndbe, ha meglát?

Oltásokat nem kérek, köszönöm. :)



2013. jan. 23. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom tetszel neki:) Lehet, hogy félénk és soha nem fog lépni. Beszélj vele. (vagy írj rá a faszbukon az úgyis bevett szokás:)
2013. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biztos azért hallgat el, mert inkább rád akar figyelni.. Tudod a férfiak csak egy nyomtávon képesek gondolkodni..
2013. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a srác amúgy focista, nem tűnik túl szégyenlősnek, sőt, nagymellű lányokat is lájkolgat fészbukon, biztos csak belemagyarázom az egészbe, hogy bejövök neki. :S
2013. jan. 24. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a szégyenlősség nmem függ össze azzal, hogy mekkora mellű lányokat lájkolgat facen. Amúgy szólítsd le te akkor! :)
2013. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Srácként mondom, hogy tetszel neki. Amikor van egy megszokott viselkedési módja, és a környezetedben hirtelen megváltozik, akkor az biztos jele annak, hogy hatással vagy rá. Ennyi. Tökmindegy, milyen nagymellű lányokat like-olgat a face-bookon. Nálad elakad a szava :-)
2013. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

focistával ne kezdj :) jó tanács

de nem mindegyik olyan.... tesztelhetnéd igazán :)

többször közelében lennél, mert ez még szerintem nem jelent semmit mindenki megnéz mindenkit

2013. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy elsőre béna módszernek tűnik, de ejts le valamit úgy, hogy szinte kénytelen legyen fölvenni és visszaadni Neked. Vagy menj neki kicsit véletlenül, stb.

Higgye nekem, ezek az ódivatúnak tűnő módszerek örökzöldek:-)

2013. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!