Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én ma kezdtem el a korábban...

Én ma kezdtem el a korábban már sikeres 90 naposomat! Akkor fogytam kb 20 kilót. De aztán. Most 178/95 vagyok. Szerintetek babaproject mellett (fél év próbálkozunk) Érdemes illetve lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
hát, nagyon sikeres lehetett, ha azóta megint vágósúlyban vagy...
2013. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sikeres lehetett, ha visszahíztál... mindenesetre legalák a pocaklakót, babót, vagy az Isten tudja milyen röhelyes névvel nevezett megszületendő gyerekedet (sajnos már kifordul a gyomrom a gyerekvállalás rovattól) nem károsítsd ezzel a hülyeséggel a "babaproject" (?) alatt.

Szóval ne csináld!

2013. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval köszi. A vágósúlybókot:) is. A korábban szó is ott van, gondolom, érted a jelentését.
2013. jan. 6. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem el, hogy még mindig létezik ember a földön, aki bedül a 90 naposnak. Főúleg olyan, aki még olvasni is tud. ne csináld, hülyeség...
2013. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Vágósúly?! azta de nagy kedvesség van ennél a kérdésnél.. ajánlani tudom hogy ha babát szeretnétek mellette ne a súlyodon legyen a hangsúly hiszem ha én lennék a helyedben és mondjuk orvosnál lennék és megtudnám hogy terhes vagyok rögtön elfelejteném ezt a fogyás dolgot mert onnantól kezdve már nem az lenne számomra a legfontosabb hogy úristen mivel foggyak hogy foggyak,hanem az hogy a növekvő pocaklakó a lehető legjobban érezhesse magát és ezt nem oly módon hogy kevesebbet eszek vagy olyat teszek ami neki ártalmas.. :) remélem segítettem ;)
2013. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
én 95 kilóval nem nagyon akarnék teherbe esni...vagy talán ezért is nem jön össze nektek.
2013. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azért ahhoz elég extrémen túlsúlyosnak kéne lennie, hogy ne essen emiatt teherbe.


ha babát várnék, azért viszont lenne annyi eszem, hogy nem akarok 3 napig szénhidrátot (amiből egy nap fruktóz) és csak egy nap fehérjét enni. a babádnak EGÉSZSÉGES ételekre és egészséges anyára lesz szüksége. a 90 napos nem az. ha az lett volna, és átálltál volna tőle egy normálisabb életmódra, nem híztad volna vissza!!! Miért akarsz egy saját tapasztalat alapján is bukott dologgal fogyni? (illetve fogyni sokmindentől lehet, megtartani a nehezebb... ami ugye neked nem ment ennél a módszernél)

2013. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mennyi tapló ,bunkó paraszt ember van itt.Vágó súly.Rohadna meg az ilyen komolyan.Ez az oldal azért van,hogy segítsetek,nem azért,hogy a másikra megjegyzéseket tegyetek gyíkok.-.-Sok sikert a babához,most ő legyen az első,ha megszületik lesz idő fogyizni.:)
2013. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ez az oldal azért van,hogy segítsetek,nem azért,hogy a másikra megjegyzéseket tegyetek"


- Sorolnám: "tapló", "bunkó paraszt", "rohadna meg az ilyen", "gyíkok".

Egy válaszban ennyi pozitív megjegyzést tettél másokra. Nem rossz teljesítmény. :)

Szerintem ezek után ne oktass ki senkit arról, mire való az oldal.

2013. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én a megjegyzést az olyan unatkozó emberekre tettem akik a másikat nem segítik,hanem alázzák.És szerintem ők megérdemlik ellenben azzal aki a kérdést feltette.Ő nem érdemelte meg a jelzőt.De az alpári stílusban írók igen is megérdemlik.
2013. jan. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!