Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit rontottam el ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit rontottam el ennyire?

Figyelt kérdés

Szinte minden 17-20 éves csajtól azt hallani, hogy magas, jóképű okos pasit keresnek.

195 cm magas vagyok, 30 felett minden nő odavan értem és suli mellett maszekban nyomtatott-áramköröket és weboldalakat készítek 3 éve (általában nem a hülyék szoktak ezzel foglalkozni de nem magamat akarom fényezni :))

És a korombeli nők? Észre se vesznek. :(

Utálok "bulizni". Egyszer voltam diszkóban 18 évesen, az is sok volt. Idióta zenére részegen fetreng ezer ember, na ez nem az én világom.


20/f


2013. jan. 24. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A magas pasik alatt a 180-190 között értik. :) legalább is ez a legkedveltebb magasság a lányok körében.
2013. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem, az nagy erény ha te nem minden hétvégén a bulikban piálsz, vasárnap meg a wc-n támaszkodva hánysz.

Sok lány van aki a te kaliberű fiúkat szereti, csak legyél türelmes!

2013. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LeftBehind ***** válasza:

Nem azért,de 5 centin nem hiszem,hogy sokan fenn akadnának.


Amúgy kérdező,ha nem tudsz bánni a nőkkel,akkor lehet akármilyen jó munkád és kinézeted.

2013. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet korodhoz képest érettebbnek nézel ki jóval...ezért az idősebbeknek tetszel... és sokszor nem a külsőségekkel van a baj... de nemismerlek, elítélni nemfoglak :)

(a diszkót nem is muszáj szeretni) 17l

2013. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mit nem adnék egy olyan srácért mint te! Hidd el találsz majd vkit. Lehet hogy nálad inkább az a baj hogy nem közeledsz senkihez. Ne várd h mindent a lányok csináljanak!:)
2013. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!