Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin hogy mutassam ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin hogy mutassam ki, hogy szexuálisan is vonzzódom a lányhoz, nem csak lelkileg?

Figyelt kérdés
Ugyebár aki nem mutatja ki a szexualitását, az egyhamar a barátzónába kerul. Hogy mutassam ki helyesen, úgy hogy a csaj ne nézzen perverznek?

2012. dec. 26. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
lógasd ki az asztal alá
2012. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tegyél megjegyzéseket az alakjára, esetleg pár szexes poén
2012. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csöcsörészd meg ruha alatt.
2012. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos a fokozatosság (azért első randin ne nyúlj be a szoknyája alá ...stb. :D), de a legeslegfontosabb a spontaneitás. Ne tervezd a viselkedésed, hanem lazán, természetesen engedd ki a saját személyiséged, érzéseid. Amint úgy érzed, hogy tényleg vágysz rá, bízol benne annyira, hogy szabadon, gátlástalanul tudnál vele szeretkezni, akkor cselekedj! Fokozatosan, lépésről lépésre, ösztönösen mutasd ki neki ezt (pl. ha van már csók, akkor tényleg add bele a szenvedélyed, simogasd a combját, aztán nézz sokat a szemébe, néhány lopott csók mehet a nyakára...stb. széles a paletta), így, ha ő is hasonlóan érez, szóval vonzódik hozzád, akkor hamar rá fogtok érezni a dologra.
2012. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az az elsodleges célom, hogy lefekudjek velek, hanem hogy osszejojjunk. Az majd talán késobb :)
2012. dec. 26. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Öleld meg és át:)
2012. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy írtam a választ, hogy alapnak vettem, hogy össze szeretnél vele jönni. Szerintem nincs értelme különválasztani a szexualitást az érzelmektől. Az érzelmek következményeként, egyik kifejezésmódjaként a legtökéletesebb, szerintem erre van "kitalálva" , ez az értelme, célja. :)
2012. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jó hosszan.


6-oska voltam

2012. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Néha a térdét, combját megérinted, búcsúzóul csók, még az első randin is kötelező.

21/L

2012. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simogasd a combját, fenekét, derekát esetleg a cicjét is ha engedi, nyakát finoman csókolgasd :)) Nálam beválik :)
2012. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!