Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Puszi helyett lehetne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszi helyett lehetne egy olyan csók szerü vagy szájra puszi?

Figyelt kérdés
A lánynak van igaz barátja de csak hévégente találkoznak és velem igen jóba van és régen járni is akart szerintem velem de elrontotam azóta is bánom bár most puszi barátok vagyunk de nekem ez valahogy nem elég csak aztse szeretném hogy játszon velem és nmetudom hogyan kéne nyomulnom rá mert ott a barátja mit kéne tenne ha puszikor szájra adnám az egyiket meglepödne? Megcsapna? kiabálna? megmerjem tenni? nem túl nyomulús? :D heelp
2008. jún. 2. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valamicskét is érez irántad akkor nem fog megcsapni, viszonozni fogja. Figyu, próbáld meg. Így legalább kiderül h ő most mit is akar tőled. Ha nem akar tőled semmit legalább megmondja és akkor nem fogsz azon filózni h mi legyen vele.
2008. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "véletlenül" adj puszit a szájára, amikor az arcára akarod. Aztán nevetve mond neki, hogy "jajj bocsi, nem ide akartam". Aztán meglátod, hogy hogy reagál rá, ha nagyon mérges lesz, akkor többször ne próbálkozz, és tényleg szabadkozz, hogy teljesen véletlen volt és ez neked nagyon kínos.
2008. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ne próbálkozz ezzel, mert ha az én csajomnak adnál 1 szájrapuszit, biztos h lecsapnálak. Szerintem, ha már úgyis olyan jóban vagytok, akkor beszéld meg vele.
2008. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én pont ilyen helyzetben voltam(a lányéban)srác "véletlenül"szájrapuszit adott.nem lett jó vége a történetnek...sztem beszélj vele és ne ilyen hátbatámadós cselhez folyamodj:)
2008. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!